Rapla Täiskasvanute Gümnaasium ootab uusi õppureid!

comments Rapla Täiskasvanute Gümnaasium ootab uusi õppureid! kommenteerimine on välja lülitatud
, 9. aug. 2018 11:06

Õppetöö alates 7.klassist , gümnaasiumis pakume ka e-õpet ning riigieksamiteks valmistumist üksikaineõppijana.

Dokumentide vastuvõtt toimub koolimaja II korrusel (Rapla, Lasteaia 5).

  •  13. augustist kuni 17. augustini tööpäeviti kella 9–13
  •  alates 21. augustist tööpäeviti kella 9–16

Põhikooli ühiskonnaõpetuse eksami konsultatsioon

comments Põhikooli ühiskonnaõpetuse eksami konsultatsioon kommenteerimine on välja lülitatud
, 6. juuni 2018 11:21

Põhikooli ühiskonnaõpetuse eksami konsultatsioon toimub 11.06.2018 kell 9.00 – 13.00.

Õppekäik Tallinna Telliskivi Loomelinnakusse

comments Õppekäik Tallinna Telliskivi Loomelinnakusse kommenteerimine on välja lülitatud
, 1. juuni 2018 09:25

31.mail külastasid meie kooli 10.a ja 11.a klass Tallinnas asuvat Telliskivi Loomelinnakut. Päev algas MTÜ Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskuses, kus kõigepealt tutvustati meile Mondo tegevust Eestis ja maailmas ning siis osalesime inimõiguste töötoas. Meile räägiti lühidalt põhiõigustest, vaatasime lühifilmi ja tutvusime konkreetsete inimõiguste rikkumise juhtumitega Eestis ja mujal Euroopa Liidus. Õpilased said ka ise aktiivselt kaasa lüüa, sest tuli lavastada väike reklaamklipp või etüüd etteantud teemal. Töötoa lõppedes sai tutvuda ja soovi korral ka osta Ghana, Keenia, Uganda ja Afganistani partnerkogukondade käsitöötooteid. Lõunasööki pakkus meile gluteenivaba söögikoht nimega Kivi Paber Käärid. Päev lõppes Escape Room Factory erinevates põgenemistubades. Escape Room on interaktiivne põnevusmäng, kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul, meeskonnas on korraga max kuus mängijat. Põgenemistoad pakuvad suurepärast võimalust arendada meeskonnasisest koostööd, olla loovad ja nutikad. Oli üks mõnus tegutsemist ja põnevust ning uusi teadmisi täis päev, mis sobis igati ühe pika ja pingsa kooliaasta lõpetamiseks.

Kristi Luik
õppejuht

Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilaste rahulolu-uuring

comments Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilaste rahulolu-uuring kommenteerimine on välja lülitatud
, 23. mai 2018 09:37

Hea Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilane!

Palume Sul osaleda Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilaste rahulolu-uuringus.
Sinu poolt antud vastused aitavad kooli edasise arengu planeerimisel.

Küsimustik asub aadressil:

https://goo.gl/forms/G4s5CcQXvekr3e0q1

Vastata palume hiljemalt 2. juuniks 2018

Aitäh!

Koostööseminar Rapla Täiskasvanute gümnaasiumis

comments Koostööseminar Rapla Täiskasvanute gümnaasiumis kommenteerimine on välja lülitatud
, 22. mai 2018 12:08

Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi eestvedamisel ja ETKA Andras toetusel toimus 17. mail Raplas täiskasvanute gümnaasiumide koostööseminar. Seminari kokkukutsumise idee tulenes ühelt poolt e-õppe kiirest arengust ja teisalt riiklikest muudatustest haridusliku erivajadusega õpilaste õppekorralduses ning selle dokumenteerimises. Nii moodustuski vajaduspõhiselt kaks eri temaatikaga töötuba, et vahetada positiivseid praktikaid ja leida koos lahendusi igapäevatöös tekkinud probleemidele. Üritusel osales üle kolmekümne spetsialiste Eesti erinevatest täiskasvanute gümnaasiumitest.

Haridustehnoloogide töörühmale tegi ettekande „Täiskasvanute koolitaja digipädevused“ Tallinna Ülikooli Haridustehnoloogia keskuse vanemteadur Kai Pata. Tugispetsialistide töötoas osalesid arutelus nõunik Piret Liba haridusministeeriumi üldhariduse osakonnast ja kohaliku Rajaleidja keskuse juhataja Ruth Lippus.

Päeva lõpus toimunud kokkuvõttes hindasid kõik osalejad toimunud üritust väga vajalikuks ja informatiivseks. Lepiti kokku, kuidas edaspidi infovahetuseks ja koolitusvajaduse katmiseks sarnaseid kohtumisi korraldada. Esimene koolitus toimub augustis koostöös Rapla Rajaleidja keskusega ja keskendutakse EHISe uuendustele.

Täname ETKA Andrase, haridusministeeriumi, Rapla Rajaleidja keskuse ning  koolide esindajaid, kes leidsid aega ja tahet meie üritusel osaleda!

Korraldajad: Peeter Linnamäe, Kristi Luik, Kaja Leppik

 

 

Panorama Theme by Themocracy