Järelevastamine koolivaheajal

comments Järelevastamine koolivaheajal kommenteerimine on välja lülitatud
, 16. okt. 2019

Koolivaheajal toimub järelevastamine:

  • teisipäeval, 22. oktoobril kell 10 – 13
  • kolmapäeval, 23. oktoobril kell 9 – 13

Palume õpetajatega eelnevalt kokku leppida!

Motivatsioonipäev Mahtras

comments Motivatsioonipäev Mahtras kommenteerimine on välja lülitatud
, 16. okt. 2019

Laupäeval, 5. oktoobril kogunes Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilaste tore seltskond Mahtra seltsimajja. Algas järjekordne motivatsioonipäev.

Peale direktori tervitussõnu jaguneti kolme töötuppa ning lisaks teadmistele saadi  
vabas õhkkonnas omavahel rohkem tuttavaks.

Õpitubade teemad:

  • Kati Orava juhendamisel arendati visuaalset mõtlemist. Õpiti lihtsaid ja kiireid joonistusvõtteid ning prooviti oma ideid meisterlikult ja visuaalselt paberile joonistada.
  • Tarmo Tammusega liiguti õuesõppe radadel ning harjutati koos tegutsemst meeskonna motivatsiooni mängudes.
  • Arno Kalbus tutvustas India päritolu trummi – Nagarat ning koos sündisid ühised rütmid, millest lausa muusikapala loodi.

Päeva lõpetas trummitöötoas õpitud rütmide ühine ettekandmine. Koolitajate poolt jäid kõlama soovid, et õpilased üksteist kogu kooliaasta vältel nii toetaksid, nagu Mahtras motivatsioonipäeval.

Motivatsioonipäeva kulud kaeti „Teisel ringil Raplamaal II“ projektist.

https://photos.app.goo.gl/JpJmqE7FUZ3aYwW19

 

Õpitund 2019 toimus ka meie koolis

comments Õpitund 2019 toimus ka meie koolis kommenteerimine on välja lülitatud
, 11. okt. 2019

Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumis toimus õpitund teemal “Google Drive keskkonna vahendite kasutamine”. Õppisime ja kordasime üle, kuidas Google pilveteenust koolitöös paremini kasutada.

Osalesid tublid õpetajad Ülle Viitkar, Rita Vaks, Peep Vahtrik, Vello Kübar, Aili Kuldkepp ja projektijuht Anneli Pärna. Õpitunni viis läbi õpetaja Peeter Linnamäe.
Õppida ja õpetada on lahe!

Peeter Linnamäe
õpetaja, infojuht

Kaks ühes ehk õpetajate päev ja rebaste ristimine 08.10.19

comments Kaks ühes ehk õpetajate päev ja rebaste ristimine 08.10.19 kommenteerimine on välja lülitatud
, 9. okt. 2019

Teisipäev, 08.10 möödus Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumis väga meeleolukalt. Peetud sai õpetajate päev ja ka rebaste ristimine.

Abituriendid andsid tunde ja viisid läbi ka põneva koolitunni ehk eluliste teadmiste testi „päris“ õpetajatele. Õpilased kirjutasid luuletusi, tegid etteütlust, joonistasid meie kooli õpetajat aastal 2030, võistlesid Kahootis, tuletasid meelde matemaatika alusteadmisi ja osalesid muusika viktoriinis. Tantsiti, võimeldi ning mängiti nii koolimajas sees kui ka väljas koolimaja ees. Fotostendi juures oli kõigil võimalus teha sõbrapilte või hoopis jäädvustada end oma lemmik õpetajaga. Töötas ka näomaalingute tuba ja Elina lastehoid.

Soovime tänada kõik õpetajaid ja direktsiooni, kes lubasid piiluda õpetaja töö argiellu ja andsid loa sel päeval meil ainetunde anda. Loodame, et selline vahva traditsioon jääb kooliellu veel pikaks ajaks.

Elagu parimad rebased, kõik õpetajad, meie ägedad koolikaaslased ja meie kool- Rapla Täiskasvanute Gümnaasium!

 

Kristiina Liukanen
12.a

1. oktoobril toimus Tallinnas Kultuurikatlas inspiratsioonipäev “Superstaaridega koolitunnis”

comments 1. oktoobril toimus Tallinnas Kultuurikatlas inspiratsioonipäev “Superstaaridega koolitunnis” kommenteerimine on välja lülitatud
, 8. okt. 2019

Inspiratsioonipäeval oli võimalus kohtuda lauljatar Getter Jaaniga ja õpetaja Jaak Juskega Gustav Adolfi Gümnaasiumist. Koos selgitati välja, mis teeb ühe koolitunni eriliselt ägedaks ja milliseid nippe publiku võitmiseks tuleb tundi kaasa võtta. Igast koolist sai osaleda kuni kaks õpilast. Meie kooli esindas Kaire Karu 11.a klassist.

Kristi Luik
huvijuht

Panorama Theme by Themocracy