Raplamaa Aasta Tegu 2019

, 2. dets. 2019

27.11 kuulutati TaevaniMaani Meistrikojas toimunud tänugaalal välja Raplamaa Aasta Tegu 2019 võitjad. 16. korda toimunud tänuüritusel oli sel aastal erandkorras kaks võitjat.  21 nominendi seast valiti võitjaks MTÜ Ettevõtlikud Naised Raplamaal korraldatud Naiste Ööde Filmifestival (NÖFF) ning maadlusklubi Hammerlock eestvedamisel Kehtnas avatud maadlusklubi. Meie kool oli nominent kevadel korraldatud heategevusliku kevadõhtuga, mille kogu tulu annetati Eesti Vähiliidule, ürituse peakorraldajad olid meie kooli tänased abituriendid Kristiina Põhjaks ja Tuuliki Lemsalu. Kõiki  nominente tunnustati ühiselt laureaadi tiitliga. Tänuürituse avasõnad lausus rahvastikuminister Riina Solman, kes oma kõnes ütles, et kõik suured teod saavad alguse soovist midagi paremaks muuta. Ja see tänuõhtu oligi pühendatud just neile tublidele ja ettevõtlikele inimestele, kes oma tegudega on Raplamaa heaks panustanud.

Kristi Luik
Õpetaja, huvijuht

Panorama Theme by Themocracy