Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi jõulupidu

, 17. dets. 2019

Meie kooli õpilaste ja õpetajate laste jõulupidu toimus neljapäeval, 12. detsembril. Õhtu juhatasid sisse päkapikud Elis  ja  Jaanika, kõlas Jaanika kirjutatud jõululuuletus, mille ta just selleks õhtuks valmis sai. Järgnesid  Reio Palandi esitatud kaks jõululaulu: “Rocki`n around the Christmas tree” ja “Talveöö”. Sellega oli sissejuhatus õhtusse tehtud ja lavale võisid tulla peaesinejad, kelleks olid Valtu Põhikooli 3nda klassi draamaringi õpilased, kes esitasid vahva etenduse  “ Jõuluvana otsib mantlipärijat”. Etenduse lõpus saabus ka jõuluvana suure kingikotiga, algas peo kõige oodatum osa ehk kingituste jagamine. Loeti luuletusi, lauldi ja küsiti mõistatusi.  Kui kingid käes, ja paljudel juba ka avatud, toimus lastele meisterdamistoas piparkookide kaunistamine. Kes aga piparkooke kaunistada ei soovinud, said samal ajal lõbusat mängu mängida. Õhtu lõppes maitsva kringli, sooja glögi ja muidugi rohkete kommide ning piparkookidega.

Täname südamest  Valtu Põhikooli draamaringi lapsi ja juhendaja Annet, sama kooli muusikaõpetaja Viivet ja laulupoiss Reiot. Suur tänu jõuluvana Kristjan Pajule, kes juba aastaid meie kooli külastab ja laste silmad särama paneb ning muidugi päkapikk Kristat, kes aitas kinke jagada. Veel täname fotograaf  Andra Adrat,  kes pidu jäädvustas ja maitsva jõululaua autorit Ritat ning meie kooli direktorit ja juhendaja Kristit, kes meid toetasid. Loomulikult suurim tänu kõigile neile, kes kohal olid ja peost ühe meeldejääva jõulupeo tegid.

Ilusat jõuluaega kõigile!

Korraldajad Elis Oeselg ja Jaanika Adra

 

    

Panorama Theme by Themocracy