TÕN Raplamaa tänuüritus 24.10.19

, 27. okt. 2019

Neljapäeval, 24.10 tunnustati Raikküla mõisas Raplamaa Täiskasvanud õppijaid, õppijasõbralike tööandjaid, koolitajaid ja õpitegusid. TÕN Raplamaa 2019 aasta õppija nominendid meie koolist: Kristiina Põhjakas (12.e klass), Mairi Rannu (vilistlane 2019), Krete Pregel (vilistlane 2018) ja Martika Noor (12.e klass) ja Kuldar Soitu (vilistlane 2001). Aasta õpiteo nominent oli Heategevuslik Kevadõhtu, mille korraldasid Tuuliki Lemsalu ja Kristiina Põhjakas ning mis toimus 27.04.19 Rapla Kultuurikeskuses. Aasta õppijasõbralik tööandja üks nominent oli meie kool, Rapla Täiskasvanute Gümnaasium. Kõik nominendid said meenekotid, tänukirja ja lilleõie. Südantsoojendav oli seegi, et meie kooli tublisid vilistlasi ja tänaseid õppijaid on märganud ka nende tööandjad, koduvallad ja teised õppeasutused, kuhu pärast gümnaasiumi lõpetamist on edasi mindud ning kes nüüd neid ka nominentideks esitasid.

Õppida ei ole kunagi hilja! 

Kristi Luik
huvijuht

Fotod: Aare Hindremäe

Panorama Theme by Themocracy