RAPLA VALLA 2019. AASTA ÕPETAJA

, 4. okt. 2019

5. oktoobril tähistatakse Eestis õpetajate päeva. Meie valla õpetajad olid 3. oktoobri õhtuks  kutsutud Rapla Kultuurikeskusesse tähistama Rapla valla õpetajate päeva. Kohalesaabunuid tervitasid vallavanem Meelis Mägi ja vallavolikogu esimees Margus Jaanson. Oma muusikaga rõõmustasid meid sellel aastal Hanna-Liina Võsa ja Olav Ehala ning päeva lõpetuseks ei puudunud ka pidupäevatort.

Pidulikul sündmusel anti üle tunnustus Rapla valla 2019. aasta õpetajale. Väärikaid nominente esitati sellel aastal kuus: Rapla Kesklinna Koolist Kadri Laup, Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumist Kristi Luik, Rapla Lasteaiast Kelluke Maire Järvalt, Kaiu Põhikoolist Marika Hõbemäe, Rapla Vesiroosi Koolist Marike Uusjärv ja Kabala Lasteaed-Põhikoolist Salle Nurmeta.

Rapla valla 2019. aasta õpetaja tiitli pälvis Kabala Lasteaed-Põhikooli inglise keele õpetaja, klassijuhataja ja karjäärikoordinaator Salle Nurmeta.

Palju õnne ja suur tänu tehtud töö eest aasta õpetajale ning nominentidele! Jätkugu teil ikka tarkust, armastust, südamesoojust ja kannatlikkust kanda hoolt meie valla laste eest.

Suur tänu neile, kes õpetajate tööd väärtustasid ning neid tunnustamiseks esitasid.

Pildil vasakult: Salle Nurmeta, Marika Hõbemäe, Kadri Laup, Kristi Luik ja Marike Uusjärv

Pildistas: Siim Solman

Panorama Theme by Themocracy