Kaks ühes ehk õpetajate päev ja rebaste ristimine 08.10.19

, 9. okt. 2019

Teisipäev, 08.10 möödus Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumis väga meeleolukalt. Peetud sai õpetajate päev ja ka rebaste ristimine.

Abituriendid andsid tunde ja viisid läbi ka põneva koolitunni ehk eluliste teadmiste testi „päris“ õpetajatele. Õpilased kirjutasid luuletusi, tegid etteütlust, joonistasid meie kooli õpetajat aastal 2030, võistlesid Kahootis, tuletasid meelde matemaatika alusteadmisi ja osalesid muusika viktoriinis. Tantsiti, võimeldi ning mängiti nii koolimajas sees kui ka väljas koolimaja ees. Fotostendi juures oli kõigil võimalus teha sõbrapilte või hoopis jäädvustada end oma lemmik õpetajaga. Töötas ka näomaalingute tuba ja Elina lastehoid.

Soovime tänada kõik õpetajaid ja direktsiooni, kes lubasid piiluda õpetaja töö argiellu ja andsid loa sel päeval meil ainetunde anda. Loodame, et selline vahva traditsioon jääb kooliellu veel pikaks ajaks.

Elagu parimad rebased, kõik õpetajad, meie ägedad koolikaaslased ja meie kool- Rapla Täiskasvanute Gümnaasium!

 

Kristiina Liukanen
12.a

Panorama Theme by Themocracy