Kooli spordipäev 29.11.

, 30. nov. 2018

29. novembril avanes meil võimalus näha oma kooli õpilaste füüsilisemat poolt. Kuna meie koolis ei ole kehalise kasvatuse tundi, siis oli väga hea mõte teha praktilise tööna spordipäev, millest said osa võtta 10.a-12.a klassi õpilased. Meil on väga hea meel, et koos meiega osales kokku 30 õpilast, neist suurima osakaaluga 10.a klass. Suureks abistajaks oli ka meie juhendaja Kristi Luik, keda soovime väga omalt poolt tänada. Spordipäeva korraldasime Sadolini Spordihoones, kus viisime läbi neli ala, millest kahe ala parimatele jagasime ka diplomeid ja 100m poiste ning 60m tüdrukute jooksu I koht sai lisaks Apollo kinkekaardi. Loosiga jagasime välja veel ühe kinkekaardi, mille õnnelikuks võitjaks osutus 12.a klassi neiu.

Pärast jooksu andsime diplomid ka kaugusviske esikolmikule. Et spordipäev ei tunduks liiga üksluine, siis lõpetuseks tegime teatejooksu ja mängisime rahvastepalli.

Samuti ei saa jätta ka mainimata, et meie ürituse  jäädvustas 11.a klassi õpilane Emma ning teisteks abilisteks olid veel Signe, Jüri ja Sanna. Soovime omalt poolt tänada kõiki osavõtjaid ning abistajaid, soovime veelkord õnne kõikidele, kes saavutasid parima aja, kuigi võistlused olid väga tasavägised.

Sten Reisel, 12A

Panorama Theme by Themocracy