20.02 andsid meie koolis füüsikatunde Tartu Ülikooli tudengid

, 20. veebr. 2018

“Tudeng füüsikatundi” on projekt, mille raames Tartu Ülikooli füüsika ning materjaliteaduse tudengid tulevad koolidesse üle Eesti tunde andma, tunniteemad on erinevad ja igal koolil on võimalus ise valida, mida ta täpselt soovib.

Tudengid panevad kokku sellise tunni nagu nad kooli ajal ise soovinud oleks. Tundides tutvustatakse ka Tartu Ülikoolis (täpsemalt füüsika, keemia ja materjaliteaduse erialal) õppimist. Meie koolis anti tunde 10.a, 11.a ja 12.a klassis. Tunde viisid läbi Kadri- Ann Valdur, kes rääkis aerogeelist, Martin Kaur tutvustas erinevaid tähesüsteeme ja galaktikaid ning Valle Morel viis meid kurssi tehisintellektiga. Kõikides klassides tutvuti seega kolme erineva teemaga. Oli väga põnev kohtumine ja vaheldus kooliellu.

Kristi Luik
õppejuht  

Panorama Theme by Themocracy