Külalistund projekti „ Tagasi kooli“ raames

, 18. veebr. 2014

Teisipäeval, 18.jaanuaril oli projekti „ Tagasi kooli“ raames meie koolis külas Raido Orumets, firma Baltic Computer  Systems  AS müügi- ja turundusjuht. Raido Orumets rääkis oma tööst arvutiviiruste ja nende tõrjumise võimaluste uurimisel. Külaline rõhutas, et arvuti kui töövahendiga tuleb hoolikalt ümber käia. Juttu tuli ka varjukontodest, netikuritegudest ja jälgedest, mis talletuvad internetti  väga pikaks ajaks. Tuleb mõelda selle peale, et aastate pärast ei tekiks piinlikke momente, mille tõttu võib isegi töökoha kaotada. Kohtumine arvutispetsialistiga pakkus kindlasti mõtlemisainet meie õpilastele. Ka edaspidi  tuleks kasutada võimalusi, mida pakub projekt „Tagasi kooli “.

 Kristjan Paju, 10.b klassi õpilane

Panorama Theme by Themocracy