Õpilaste ja töötajate laste jõulupidu

, 12. dets. 2013

Meie koolis on saanud kenaks traditsiooniks korraldada igal aastal detsembrikuus jõulupidu õpilaste ja töötajate lastele. Käesoleva aasta  jõulupidu tomus 11.detsembril.
Meie maja hubasesse saali oli kogunenud arvukalt väikesi peolisi koos emade ja isadega. Jõulupidu algas vahva näitemänguga ja näidendi lõpus lauldi üheskoos tuntud jõululaulu „Tiliseb,tiliseb aisakell“. Niipea kui laul  lõppes, oli kohe kohal jõuluvana, kes hakkas kinke jagama. Salmid olid lastel hästi peas ja jõuluvana lahkus meie juurest rahulolevana ning lubas kindlasti ka järgmisel aastal  tulla. Kõiki peolisi ootas väike peolaud kringli ja piparkookidega ning kohvi ja morsiga.
Toredat jõulupidu aitavad meenutada meelolukad pildid ,mis asuvad meie kooli kodulehel.

Soovin kõigile,
Tervist, õnne ja rahu
ja kõike head, mis sõnadesse ei mahu.

Kristi Luik
huvijuht

Panorama Theme by Themocracy