Täiskasvanute gümnaasiumide õpilaste uurimistööde seminar Pärnus

, 15. nov. 2013

Meie kooli esindus osales neljapäeval, 14.11.13, toimunud seminaril Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumis.

Uurimistööde üldteema oli “Milleks mulle loodusteaduslikud teadmised?” Meie koolist osales oma praktilise tööga Sigrid Ostrat ( juhendaja Kristi Luik ), kelle töö pealkiri oli “Aastaring looduses”.
Esimeses osas valmistasid õpilased valitud teemal fotoreportaaži, mille vormistasid esitlusena programmis PowerPoint ja saatsid korraldajatele. Žürii valis välja viis parimat tööd ja nende tegijad kutsuti tegema ettekannet uurimistööde seminarile 14. novembril 2013 Pärnu täiskasvanute Gümnaasiumis. Seminaril tutvustasid viis väljavalitud töö autorit oma esitlusi ja lisasid sinna juurde seletuskirja, kus andsid ülevaate töö eesmärkidest ja võimalikest tulemustest.

Seminar algas õpitubadega,ühes oli võimalik õppida esinemiskunsti ning teises räägiti uurimistöö kirjutamisest,õpitoa sai igaüks ise valida. Pärast õpituba ootas kõiki osalejaid maitsev lõunasöök. Söök söödud, algas seminar. Ettekanded olid huvitavad ja esinejad tublid.  Žürii arvates oli Sigridi töö igati korrektne ja valmis kaitsmiseks lõputööna. Päev  oli vajalik, huvitav ja möödus kahjuks liiga ruttu, kuid juba järgmisel aastal ootab ees samalaadne seminar ja kõigil meil on võimalus taas osaleda,seega julget pealehakkamist!

Kristi Luik
Sigridi juhendaja   

1731
1736

 

 

 

 

 

Panorama Theme by Themocracy