Meie kooli tutipäev

, 29. apr. 2013

Meie koolis toimus 24. aprillil tutipäev, mil helises abiturientidele viimane koolikell. Koolimajas toimus siis ka aktus, mille juhatas sisse 11. a klassi õpilane Kristel, lugedes Lehte Hainsalu luuletust “Puud annavad käest kätte tuult”. Seejärel pidas abiturientidele tunnustava kõne direktor, tuult tiibadesse soovisid oma sõnavõttudes ka õppealajuhataja ning klassijuhatajad Kristi Luik ja  Gerri Saaremets. Samuti kasutasid võimalust kõiki lõpuklassi jõudnuid eksamite eel innustada Mari ja Margit 12.b-st ning Keidi ja Reelika 12.a-st.

Seejärel astus saali ette kogu 11. klasside kollektiiv. Nende seast esitasid Merike ja Marjana luuletuse Ellen Niidu luulekogust ning Jorma luuletuse Jaan Kaplinskilt “Targad ja tubased”. Peale seda lauldi kõik koos tuntud laulu “Kevade” („Juba linnukesed“). Laul lõppenud, saadeti ringi käima ka korvitäis komme ning pärast mõningast maiustamist haarasid 11. klasside õpilased Laura ja Janno kõik abituriendid ringmänge mängima ning aktus lõpetati ühiselt tantsu ja tralli saatel.

 Jorma  Bender,  11.a

12klkell2013 071

Panorama Theme by Themocracy