Mälumäng “Eesti Vabariik 95”

, 20. veebr. 2013

20. veebruaril toimus Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriin, mis on saanud meie koolis traditsiooniks. Erinevalt eelnevatest aastatest ei korraldanud seda õpetajad, vaid 11b klassi õpilased Eneli Kustassoo ja Kristjaana Kuusk.
Eneli: Viktoriini korraldades sain ma teada väga palju huvitavaid fakte meie presidendi, Eesti ajaloo ja kultuuri kohta ja muidugi ka meie kooli õpetajatest. Soovitan ka järgnevatel aastatel usaldada see ülesanne õpilastele.
Võistkondi oli sel aastal üheksa. Esindatud olid peaaegu kõik klassid, esmakordselt ka põhikooli üheksas. Kolm parimat olid :
I – 12c poisid: Madis Roodla, Tambet Valinu, Feliks Laasme, Oliver- Peip Lee
II – 12a : Dea Lepiste , Reelika Berg, Jan ja Sven Trakmann
III – 12c : tüdrukud- Kristina Andžulis, Kadi Ojapalu, Kairi Jõessar, Kertu Roland
Teised olid samuti väga tublid ja teadsid palju.
Suured tänud õpetajatele Ülle Viitkarile, Luule Oppile ja Aili Kuldkeppile , kes aitasid meil seda üritust läbi viia. Aga kõige suuremad tänud ja soojad sõnad lähevad siiski kõigile neile , kes osalesid viktoriinis.

Ilusat kooliaasta jätku Teile!

 

Panorama Theme by Themocracy