Rapla Täiskasvanute Gümnaasium 65

, 14. dets. 2011

9. detsembril toimus Rapla Keskraamatukogu saalis meie kooli 65. aastapäeva tähistamine. Sõnavõttudega esinesid Heiki Kiidli Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumist, Anneli Suits Paide Täiskasvanute Keskkoolist, Ülle Viitkar, Koidula Takk ja Peeter Linnamäe Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumist. Kooli olid tulnud tunnustama ja hea sõnaga meenutama erinevate lendude vilistlased: Kaja Leppik, Eli Sukles, Veiko Sinijärv, Mikk Merekivi, Ain Pärnapuu, Kristel  Reigam ja Triin Valdmaa. Rõõm oli kuulda, et pea igast sõnavõtust koorus mõte täiskasvanute gümnaasiumide vajalikkusest ka tulevikus.

Õnnitlusi jagasid  Rapla Vallavalitsus, Rapla Maavalitsus, endine Rapla vallavanem, praegune riigikogu liige Aare Heinvee ning Rapla Keskraamatukogu.

Juubelitervitusi saabus ka meili ja posti teel ning need jõudsid saalis viibivate  külalisteni õpetaja Kristi Luige esituses, kes oli ühtlasi  peo eestvedajaks ja õhtujuhiks.

Direktor Valmar Ideon pidas tänukõne ja kinkis pidupäeva mälestuseks raamatu praegustele staažikatele ja endistele pedagoogidele.

Aktuse ja õnnitluste lõppedes suundusime teisele korrusele, kus jätkus küünlavalgel  õdus õhtu.

Karin Allikas

12.b klass

 

Rapla TG 65

Panorama Theme by Themocracy