Tunnustati meie kooli tublimaid täiskasvanud õppijaid

, 20. okt. 2011

Meie koolil on saanud heaks tavaks innustada õpilasi tänusõnadega head haridust omandama. Nii ka käesoleval õppeaastal, 18.oktoobril, tunnustati TÕN-i raames järjekordseid tublimaid õppureid ja jagati meeneid.

Klassijuhatajad iseloomustasid mõne sõnaga enda klassist parimaks valituid õpilasi ja pidid tunnistama, et valikuid ei olnud kerge teha. On selgunud, et kui astutakse Rapla TG uksest sisse, siis jätavad väga vähesed valitud tee pooleli. Haridust on hakatud väärtustama ja seoses sellega ka pingutatakse, et anda endast maksimum hariduse omandamisel. Valiti ka Rapla TG aasta õppijad: Monika Trušnikova 12.b klassist ja Helen Allet 12.a klassist.

Meile esinesid ka Kaja Leppik kõnega ja Veiko Siniroht kitarril. Mõlemad on lõpetanud Rapla TG ja meenutasid vaid hea sõnaga möödunud kooliaega ning tänasid oma endiseid klassijuhatajaid.

Karin Allikas, aasta õppija 2010.

 

TÕN tunnustamine koolis 2011

Panorama Theme by Themocracy