Külalised Klaukkalast.

, 17. mai 2005

Rõõmus kohtumine Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumis

5. ja 6. aprillil olid Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumis külalised Soomest Nurmijärve vallast Klaukkala täiskasvanute gümnaasiumist. Direktor Jaakko Julkunen ning tema abi Jaana Vaulamo on ka varem Raplas käinud, viis õpetajat olid siin esimest korda. Ka Seppo Tuomi, ühtviisi hästi tuntud inimene nii Nurmijärvel kui ka Raplas, oli kohal. Tema aitas ligi kümme aastat tagasi meie koolide vahel sõprussuhteid rajada.

Püüdsime külalistele näidata, mida uut on. Rapla hariduselus. Leidsime lahked vastuvõtjad Rapla Ühisgümnaasiumis ning Rapla Muusikakoolis.

Aili Kuldkepp, kes on oma igapäevatöös ka meie kooliga tihedalt seotud, näitas oma töökohta kooli raamatukogus ning kogu koolimaja. Sisutihedaks kujunes vestlus direktor Aivar Pihelgaga.

Rapla Muusikakoolis võeti külalisi vastu meeleoluka kontserdiga. Kooli tööst rääkisid direktor Tiiu Lääne ja õpetaja Margit Sarri, kes õpetab muusikaajalugu ka meie koolis.

Meie viimasest kohtumisest Nurmijärvel oli möödunud natuke üle aasta. Kohtumisel külalistega, kuhu olid kutsutud ka õpilaskogu esindajad, räägiti , mis on toimunud mõlemas koolis selle aja jooksul. Oli huvitav vaadata fotosid soomlaste külaskäigust Simbabvesse.

Külalised jõudsid viibida ka veel õpetaja Andrus Metsma 9. klassi bioloogiatunnis, mille õpetaja viis läbi arvutiklassis.

Enne lahkumist tänasid külalised hea vastuvõtu eest ning tõstsid eriti esile külaskäigu informatiivsust. Direktor Jaakko Julkunen esitas küllakutse Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetajatele ja õpilaskogu esindajatele. Sobiv aeg lubati meil ise valida.

Mari Sepp
Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja

Panorama Theme by Themocracy