Vilistlased

, 10. okt. 2012 12:06

Kooli vilistlased läbi aegade

1955

1956

1957

1958

1959

1960

1961

1962

1963

1964

1965

1966

1967

1968

1969

1970

1971

1972

1973

1974

1975

1976

1977

1978

1979

1980

1981

1982

1983

1984

1985

1986

1987

1988

1989

1990

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

 2000

 2001

 2002

 2003

 2004

 2005

 2006

 2007

 2008

 2009

 2010

 2011

 2012

 2013

2014

2015

2016


1955

Rapla (vene keel)

  1. Vladimir Barilovitš
  2. Arkadi Breiman
  3. Fjodor Dzõbal
  4. Raissa Ignatjeva
  5. Georgi Jaskevitš
  6. Nikolai Lukin
  7. Gennadi Maksimov
  8. Vassili Poluektov
  9. Konstantin Skljanov
  10. Valentina Tambovtseva
  11. Terenti Tšurilin
  12. Mihhail Vjaltsev

Rapla (eesti keel)

  1. Fauna Männik
  2. Aime Siimer


1956

Rapla (vene keel)

  1. Vladimir Berlinov
  2. Niina Blinova
  3. Lev Golikov
  4. Mihhail Hromenkin
  5. Ilja Kitov
  6. Pjotr Mihhailovitš
  7. Aleksandr Parenski
  8. Pavel Smerjana
  9. Viktor Silantjev
  10. Ivan Zajats
  11. Liidia Zinukova
  12. Viktor Tihhonov

Rapla (eesti keel)

  1. Oskar Peets
  2. Elmi Põldma
  3. Stella Ruben


1957

Rapla (vene keel)

  1. Ivan Birjukov
  2. Ilja Ignatjenko
  3. Nikolai Jakišin
  4. Niina Jermolajeva
  5. Aleksei Kotljarov
  6. Nikolai Kuzmin
  7. Ivan Lukjanov
  8. Ivan Minjaitšev
  9. Aleksandr Soiderski
  10. Anatoli Tsihhotski
  11. Vladimir Volkov


1958

Rapla (vene keel)

  1. Aleksandr Bokun
  2. Konstantin Gertšejev
  3. Kamil Halitov
  4. Juri Ivanov
  5. Nikolai Lihhovets
  6. Boriss Mdrivov
  7. Nikolai Mostovoi
  8. Aleksandr Ovtšitov
  9. Mihhail Podkoptsev
  10. Vladimir Zubatenko
  11. Nikolai Vaškevitš

Rapla (eesti keel)

  1. Leo Gross
  2. Saima Tamre
  3. Sirje Tarvis
  4. Helgi Tohver
  5. Milvi Vainu


1959

Rapla (vene keel)

  1. Aleksandr Dagajev
  2. Aleksandr Fjodorov
  3. Vladimir Krasnov
  4. Nikolai Sinitsõn
  5. Ivan Velitško
  6. Stepan Vebitski
  7. Viktoria Voronilova


1960

Rapla

  1. Maimo Ahas
  2. Gunnar Alaküla
  3. Ants Haasma
  4. Viive Nippmann
  5. Marju Umbleja


1961

Rapla

  1. Eha Konsap
  2. Hilja Liibek
  3. Milvi Metsis
  4. Loide Pärna
  5. Illi Rosenberg
  6. Liina Tobreluts
  7. Milvi Velberg


1962

Rapla

  1. Simu Hinno
  2. Virve Kask
  3. Helgi Lehtma
  4. Heino Ots
  5. Ülle Rives
  6. Astrid Schutting
  7. Milvi Vahtre


1963

Rapla

  1. Erna Anson
  2. Ado Kundre
  3. Reet Kundre
  4. Toivo Kuusing
  5. Voldemar Käär
  6. Kaari Küün
  7. Reet Meel
  8. Silvi Rute
  9. Salme Teder
  10. Eha Uustalu
  11. Silvi Valk
  12. Elle Veide


1964

Rapla

  1. Elle Atto
  2. Rein Kalberg
  3. Milvi Kipper
  4. Elle-Mall Pajuväli
  5. Helle Suurmets
  6. Alfred Vamper


1965

Rapla

  1. Ado Aus
  2. Mare Heliste
  3. Evi Heljand
  4. Eha Koit
  5. August Käsper
  6. Niina Närgi
  7. Helgi Poom
  8. Helga Suvi
  9. Enn Vihur


1966

Rapla

  1. Heiki Kaljumäe
  2. Toivo Kroon
  3. Rein Kuusmaa
  4. Tiiu Mätas
  5. Laine Petter
  6. Maie Saidla
  7. Lembit Tamm
  8. Hilje Vaikmets
  9. Urmas Viikmäe
  10. Viive Õis


1967

Rapla

  1. Ahto Isakannu
  2. Evi Mahoni
  3. Ants Roosimannus
  4. Malle Soosilla
  5. Mare Särekanno
  6. Salme Vare


1968

Rapla

  1. Helju Marrandi
  2. Anne Orumäe
  3. Aadu Roosson
  4. Pille Salumäe
  5. Aleksander Samelon
  6. Malle Sepp
  7. Olev Sepp
  8. Luule Sinisalu
  9. Noomi Tammo

 

Kohila

  1. Virve Maastik
  2. Linda Õuemets


1969

Rapla

  1. Enely Adra
  2. Ellen Asumets
  3. Arvi Hamburg
  4. Marje Härma
  5. Lilja Ilves
  6. Eha Parve
  7. Maks Põldsam


1970

Rapla

  1. Ants Barnabas
  2. Triin Elme
  3. Õie Jõeaas
  4. Kersti Kalmet
  5. Hillar Kressel
  6. Mare Kruuser
  7. Evi Riedebach
  8. Maie Pajumäe
  9. Virve Põldmaa
  10. Kalev Sagor
  11. Heiner Susi
  12. Triin Tammela
  13. Elme Tiits
  14. Arnold Õun
  15. Linda Õunap
  16. Urmas Veskimägi


1971

Rapla

  1. Reet Aiaots
  2. Asta Allipere
  3. Eva Katkosild
  4. Tiit Kraam
  5. Elsa Mägi
  6. Einvald Nõulik
  7. Niina Olm
  8. Sirje Rokk
  9. Voldemar Saare
  10. Maie Salumäe
  11. Vellu Sarap
  12. Maie Säde
  13. Juhan Tiits
  14. Karl Veske


1972

Rapla

  1. Marje Eberhart
  2. Silvi Ergmann
  3. Kalle Kilter
  4. Valdek Leht
  5. Eduard Leontjev
  6. Tiia Leppik
  7. Koidu Mätlik
  8. Ester Niin
  9. Helene Niin
  10. Rein Nurme
  11. Illimar Pavel
  12. Virve Piht
  13. Agu Raadik
  14. Tiia Rannastu
  15. Jevgenia Zinovjeva
  16. Anatoli Tsvetkov
  17. Ants Ulp
  18. Mati Vanker


1973

Rapla

  1. Virve Aavastik
  2. Jaak Abel
  3. Aino Ajaots
  4. Illi Ajaots
  5. Jaak Allas
  6. Mari Ira
  7. Juta Kikas
  8. Leida Klooster
  9. Helje Krasavina
  10. Anne Laas
  11. Mihkel Laurits
  12. Alta Lemmik
  13. Ülle Margumets
  14. Helle Maruoja
  15. Tõnu Mets
  16. Ilme Metsjärv
  17. Olev Minnik
  18. Taimo Mäeväli
  19. Maila Niitsoo
  20. Laine Paeorg
  21. Aime Pallon
  22. Elle Peeba
  23. Agu Prants
  24. Karl Põldma
  25. Ants Põdramaa
  26. Virve Pärnpuu
  27. Ene Raud
  28. Liia Riisalu
  29. Elmar Rikkinen
  30. Ants Toome
  31. Sirje Toomsalu
  32. Anne Valdmann
  33. Jaan Üürike
  34. Saima Üürike


1974

Rapla

  1. Raissa Aleksejeva
  2. Karin Gold
  3. Agu Kraf
  4. Rein Ferenets
  5. Erika Heinpõld
  6. Hilja Heintalu
  7. Marje Kahl
  8. Lea Kalam
  9. Leo Kaljusaar
  10. Helle Kallaste
  11. Karla Keelmann
  12. Ott Kesküll
  13. Ellen Kuus
  14. Virve Kõlamets
  15. Anne Kütt
  16. Helmut Laskar
  17. Juta Leinberg
  18. Enno Mahlakas
  19. Aala Menno
  20. Andres Oppi
  21. Valli Raidma
  22. Reet Raidmets
  23. Anatoli Riippinen
  24. Rein Rüüson
  25. Erna Sakkol
  26. Svetlana Staršina
  27. Vello Suik
  28. Ene Talisainen
  29. Marve Tamberg
  30. Tõnu Tiik
  31. Ester Tiits
  32. Taimi Tintso
  33. Arne Tippel
  34. Rein Toimetaja
  35. Üllo-Taavet Udso
  36. Leo Uibokand
  37. Elve Veide
  38. Jaan Õun


1975

Rapla

  1. Elle Ainsaar
  2. Toomas Alliksalu
  3. Riina Brecher
  4. Aime Eltmaa
  5. Jüri Erg
  6. Rudolf Hirs
  7. Väino Ilumäe
  8. Kalle Kalev
  9. Manivald Kasepõld
  10. Häli Kenn
  11. Aino Kipper
  12. Õie Laskar
  13. Sirje Lees
  14. Arvi Lepik
  15. Olja Luberg
  16. Anne Maina
  17. Ülle Murumets
  18. Toivo Mändmaa
  19. Tarmo Nööp
  20. Merike Ojavee
  21. Heiki Pedosk
  22. Aina Petrovits
  23. Kaie Polding
  24. Ene Puust
  25. Tiiu Põldmets
  26. Ülo Rahkemaa
  27. Jaan Rajaste
  28. Mare Rauk
  29. Sirje Reier
  30. Jüri Riisalu
  31. Merike Rukki
  32. Jaak Saia
  33. Reet Salumaa
  34. Mai Saluste
  35. Kalle Schmidt
  36. Aare Tammaru
  37. Toomas Teekivi
  38. Heldur Toomet
  39. Ain Unt
  40. Sirje Vaerand
  41. Luule Vain
  42. Aili Valdek
  43. Eda Vihur
  44. Valentina Viiart
  45. Kustas Viirpalu
  46. Raivo Viljak


1976

Rapla

  1. Ene Blei
  2. Scheila Hannus
  3. Jüri Haud
  4. Aime Hollas
  5. Elvi Jürgenson
  6. Urve Kaljula
  7. Elina Kallau
  8. Mall Kalvik
  9. Maire Kangur
  10. Malle Kerner
  11. Lars Kodusaar
  12. Villu Kralla
  13. Rein Kurrel
  14. Marje Laugen
  15. Heldin Lukjanova
  16. Pille Miklas
  17. Aino Ojasuu
  18. Ants Oldekop
  19. Aino Peets
  20. Arvo Roosi
  21. Maret Soon
  22. Ivi Sullakatko
  23. Raili Tammela
  24. Harri Torri
  25. Lydia Trofimova
  26. Sirje Tüvist

Kohila

  1. Tiit Kand
  2. Eha Kivinurm
  3. Ahto Kägu
  4. Ülo Maastik
  5. Sirje Mäesalu
  6. Rein Roots
  7. Sirje Vahtmäe

Kehtna

  1. Rein Bergstein
  2. Kalju Dupikov
  3. Ille Helin
  4. Ants Kildvee
  5. Virve Orav
  6. Vaike Pajumaa
  7. Astra Podzõvalovskaja
  8. Liia Sarjas
  9. Endel Satsi
  10. Ülo Treial
  11. Olev Vallimaa

Vigala

  1. Veljo Asperk
  2. Maimo Kastan
  3. Ülle Rausberg
  4. Jaan Satsi
  5. Marika Sõber
  6. Helle Tamm

Juuru

  1. Sirje Arrak
  2. Helgi Habo
  3. Maie Kaljuve
  4. Helda Kirsipuu
  5. Tõnis Merjel
  6. Linda Niinemets
  7. Rivo Reisko
  8. Evi Saluste
  9. Jüri Strom
  10. Jelena Tiimus
  11. Tiiu Tomei
  12. Rein Vaarpuu
  13. Eve Uluots

Järvakandi

  1. Laivi Kirsipuu
  2. Gennadi Minajev
  3. Anne Nõulik
  4. Valentina Plisnik
  5. Silvi Riippinen
  6. Aimar Vahtra

Märjamaa

  1. Helle Aalam
  2. Sirje Beljajeva
  3. Evi Ester
  4. Vello Jalakas
  5. Mall Jürjo
  6. Meelis Kaljuma
  7. Endel Karlson
  8. Valdeko Karotamm
  9. Lea Kaustel
  10. Arno Kikajon
  11. Heini Kuuspalu
  12. Ain Limberg
  13. Sirje Loigom
  14. Jaan Lätti
  15. Leili Pintsaar
  16. Naima Rahkema
  17. Heinrich Raiendik
  18. Milvi Raiendik
  19. Ants Raidmets
  20. Tiiu Tamberg
  21. Johannes Tamm
  22. Niina Vaher
  23. Priit Vassiljev
  24. Aadi Velks
  25. Maimu Viik


1977

Rapla

  1. Villi Beljäev
  2. Ene Heinla
  3. Lilia Ingverg
  4. Raul Juhkama
  5. Aadu Jõekaar
  6. Enn Kaljumäe
  7. Laine Kuusmaa
  8. Sirje Kärner
  9. Astra Mesilane
  10. Evi Mõistus
  11. Ralf Männimägi
  12. Maret Neeme
  13. Ivi Niinemets
  14. Laine Rande
  15. Tõnu Randlepp
  16. Tea Raadik
  17. Anatoli Rouhijainen
  18. Sulev Rumm
  19. Ahto Salmi
  20. Silvi Sõrmus
  21. Maire Taavet
  22. Valdeko Tedremets
  23. Ants Tuuleveski
  24. Vello Väljamats

Märjamaa

  1. Ellen Aruksaar
  2. Paavo Artel
  3. Kaie Gold
  4. Riina Herkel
  5. Asta Johanson
  6. Anne Järve
  7. Mati Kalmiste
  8. Ain Kleeberg
  9. Evi Kuld
  10. Jüri Kusmin
  11. Mati Kitsapea
  12. Maire Kont
  13. Mati Männik
  14. Rein Nurming
  15. Sirje Raadik
  16. Arvo Rahuoja
  17. Rein Ristissaar
  18. Maire Rešetnikova
  19. Silvi Sisas
  20. Toivo Tederov
  21. Voldemar Toomberg
  22. Lii Tänav
  23. Hans Uibo
  24. Linda Varbola
  25. Arvet Viisut

Järvakandi

  1. Aino Halliste
  2. Aino Jürgens
  3. Ivo Lehtla
  4. Ants Lillemägi
  5. Eve Meister
  6. Olev Ostov
  7. Helvi Puri
  8. Eve Rannamets
  9. Otto Šefer
  10. Anne Tohvert
  11. Maria Vaganova

Juuru

  1. Artur Aavastik
  2. Udo Eesmäe
  3. Koidu Neumann
  4. Evi Pajur
  5. Meinhard Pallav
  6. Tiit Saidla
  7. Tiiu Tekko
  8. Õie Tuberik
  9. Meeli Tõntson
  10. Liia Valte

Kehtna

  1. Milvi Aarna
  2. Madis Aug
  3. Õilme Bomm
  4. Tiit Laurimaa
  5. Urmas Läll
  6. Tiina Nurmela
  7. Eldur Rannamäe
  8. Raivo Raudsepp
  9. Eve Roomet
  10. Ants Rudissaar
  11. Karin Siig
  12. Ants Schumann
  13. Johannes Virak

Kohila

  1. Maie Allert
  2. Toomas Ebarik
  3. Vello Kokk
  4. Toivo Liiv
  5. Maie Prink
  6. Rein Rosimannus


1978

Rapla

  1. Inge Aas
  2. Sanna Aaver
  3. Lumme Busch
  4. Aare Erm
  5. Marge Hermanson
  6. Urve Kaste
  7. Kalmer Kruusmaa
  8. Helve Kõrgla
  9. Kalju Kõrgla
  10. Küllike Lemberg
  11. Vahor Luige
  12. Helve Lõhmus
  13. Ida Maiste
  14. Katrin Ozols
  15. Helje Palm
  16. Õie Palts
  17. Mahta Põllu
  18. Tiiu Pärn
  19. Anne Raadik
  20. Karl Rannaküla
  21. Virve Rohtmets
  22. Helle Rohuste
  23. Urmas Rüütmaa
  24. Heiki Tamberg
  25. Kalju Terras
  26. Juta Toomet
  27. Ülo Toomet
  28. Pille Viikberg
  29. Erik Virgepuu
  30. Aili Vou

Märjamaa

  1. Rein Aava
  2. Priit Arula
  3. Malle Arulaid
  4. Liivi Elsting
  5. Rein Elsting
  6. Anne Emmo
  7. Elmar Eviste
  8. Eddi Hein
  9. Reet Jansen
  10. Riina Jansen
  11. Sirje Jansen
  12. Eeli Jürgenson
  13. Uno Kadakas
  14. Ellen Kalvist
  15. Kalju Koiduste
  16. Ülle Krooni
  17. Aleksander Kudinov
  18. Viive Künnap
  19. Mati Kärme
  20. Ellen Kõre
  21. Eve Leht
  22. Viivi Lilleveld
  23. Jaanus Lõõr
  24. Malle Merigan
  25. Maret Murumets
  26. Mai Mänd
  27. Raigo Ojamets
  28. Erry Olm
  29. Erich Pajula
  30. Linda Rauert
  31. Valter Reiser
  32. Maie Saarepera
  33. Elvi Saidla
  34. Arne Sumla
  35. Aili Taidur
  36. Ene Tiits
  37. Arvo Udu
  38. Maie Udu
  39. Ago Vaarma
  40. Joosep Vaarpuu
  41. Leida Valdek
  42. Arvi Vainula
  43. Tiit Vendelin
  44. Eino Veting
  45. Alfred Vill
  46. Ain Viskre
  47. Harri Välja
  48. Aino Übi

Juuru

  1. Endel Evisalu
  2. Valter Heinsalu
  3. Urve Laub
  4. Meida Luige
  5. Vello Luik
  6. Elle Mendel
  7. Toomas Neeme
  8. Rein Neumann
  9. Anne Pikkof
  10. Juhan Priivits
  11. Juta Raudjärv
  12. Ly Reisko
  13. Jaan Roomann
  14. Raivo Saar
  15. Luule Schmidt
  16. Heimu Steinpilm
  17. Ülle Tiigirand
  18. Evi Tommis
  19. Kai Treiak
  20. Ivo Vest

Raikküla

  1. Ahto Isakannu
  2. Aleksander Ivanov
  3. Olev Kalf
  4. Sirje Paat
  5. Peeter Pärdi
  6. Helgi Raagma
  7. Ivo Reinvelt
  8. Avo Ringel
  9. Ahto Satsi
  10. Helgi Satsi
  11. Maret Satsi
  12. Vahur Satsi
  13. Villi Särekanno
  14. Jüri Viher

Järvakandi

  1. Toivo Feirik
  2. Georg Männiste
  3. Maret Nuut
  4. Helve Riismaa

Kohila

  1. Vaike Ambos
  2. Heli Hein
  3. Hillar Kiin
  4. Eike Maasikas
  5. Malle Ots
  6. Monika Piits

Kehtna

  1. Anatoli Bortnik
  2. Laura Jäätma
  3. Maire Kalvik
  4. Juhan Kannik
  5. Marja Kiili
  6. Kalev Kruusaauk
  7. Rein Lehtmets
  8. Helle Pailk
  9. Aili Pontus
  10. Karin Rebane
  11. Arne Räime
  12. Eda Trump
  13. Hans Vaev
  14. Laine Vallimaa
  15. Pavel Vara

Kivi-Vigala

  1. Irene Jaanson
  2. Kalle Heinpõld
  3. Arne Kaasik
  4. Liia Kidra
  5. Raik kikas
  6. Helja Konnapere
  7. Marje Plamus
  8. Hans Roosi
  9. Helvi Tondi
  10. Mare Veiand
  11. Leelo Üürike

Vigala

  1. Aare Kulm
  2. Väino Langi
  3. Sirje Lillemets
  4. Mart Mander
  5. Heli Mumm
  6. Urve Teern
  7. Elmo Umalas


1979

Rapla

  1. Urve Andreas
  2. Evi Arula
  3. Ene Erastus
  4. Jevgeni Ivanov
  5. Milvi Fuchs
  6. Juta Ilusmäe
  7. Andrus Jürimaa
  8. Jüri Kaffer
  9. Ruuda Kirs
  10. Aave Kleesmann
  11. Aili Kranach
  12. Tõnu Kurikjan
  13. Arvo Lehis
  14. Heli Lemetsaar
  15. Vjatšeslav Lukjanov
  16. Mati Lume
  17. Raul Mitt
  18. Toivo Männari
  19. Vaike Ojala
  20. Aivar Paabo
  21. Eduard Pärdi
  22. Anne Randma
  23. Marje Ratas
  24. Valve Riisalu
  25. Jelena Saal
  26. Valdo Tamm
  27. Avo Tammist
  28. Evi Toomi
  29. Edgar Tüvist
  30. Peeter Vahtmäe
  31. Marve Valli
  32. Sirje Valli
  33. Valdur Veer
  34. Ülo Viilop

Märjamaa

  1. Heinu Akermann
  2. Gunnar Antson
  3. Urve Antson
  4. Avo Eiche
  5. Mall Gubinski
  6. Virve Hintsalu
  7. Meeri Janjuk
  8. August Jõgis
  9. Peeter Järitsa
  10. Erich Kadakas
  11. Udo Kantsik
  12. Aili Kaseorg
  13. Nikolai Koršakov
  14. Sirje Krausberg
  15. Are Kuurmann
  16. Jaanus Kuusik
  17. Vello Kõverik
  18. Lembit Laanemets
  19. Mati Linnamägi
  20. Piret Marks
  21. Vilme Meresmäe
  22. Maire Nõmmik
  23. Leili Orti
  24. Maido Parman
  25. Ants Paunmaa
  26. Maimu Paunmaa
  27. Erki Ploom
  28. Marika Ploom
  29. Arvi Pool
  30. Kalle Pool
  31. Uno Põldmann
  32. Luule Rauert
  33. Paavo Rohtoja
  34. Helgi Rohuniit
  35. Ülo Roosi
  36. Õie Saul
  37. Avo Sisas
  38. Avo Säkk
  39. Otto Säkk
  40. Rein Sügis
  41. Taimi Sügis
  42. Elle Tarendi
  43. Malle Unga
  44. Urmas Uustalu
  45. Vahur Vallimaa
  46. Jaak Vassiljev
  47. Jüri Vassiljev
  48. Valli Velks
  49. Kalev Võsumets
  50. Viive Väin

Juuru

  1. Kaarel Aaste
  2. Aare Abel
  3. Eha Abel
  4. Karli Freimann
  5. Lembit Haud
  6. Mati Kaalep
  7. Aare Kaarus
  8. Kaljo Kaarus
  9. Jüri Lumi
  10. Tamara Ljapišova
  11. Tiit Metsallik
  12. Mati Pika
  13. Rein Rosenberg
  14. Taimi Sinijärv
  15. Maire Suurmäe
  16. Jaak Terasmees
  17. Hilda Tommingas
  18. Reet Vassil

Järvakandi

  1.  Aleksander Bažanov
  2. Uuno Jaanimäe
  3. Luule Kaljula
  4. Gennadi Kozerenko
  5. Kalju Melts
  6. Sirje Põldes
  7. Helve Saaver
  8. Urve Suurvärav

Kivi-Vigala

  1. Mart Alberg
  2. Mati Enni
  3. Jaan Kuusik
  4. Lilli Rokk
  5. Mati Rokk
  6. Tiia Tekkel
  7. Silvi Torri
  8. Ülo Vänt
  9. Luule Üürike

Raikküla

  1. Ilse Jõgi
  2. Sulev Kalda
  3. Arvo Lepiko
  4. Viive Liiva
  5. Ärni Mulin
  6. Ain Pajo
  7. Ülle Riisalu
  8. Õie Saanküll
  9. Leini Savelli
  10. Jaan Vahter
  11. Ants Vaiksaar

 

Kehtna

 

  1. Meldo Kadak
  2. Eha Kimmel
  3. Ruth Koolma
  4. Rein Miil
  5. Tiiu Ossi
  6. Jüri Pärgma
  7. Elvi Rättel
  8. Kersti Saarnak
  9. Luule Siniväli
  10. Erna Toht
  11. Tiiu Välimäe

Kohila

  1. Aivar Allert
  2. Einar Heinsaar
  3. Ain Kivisild
  4. Sirje Ottens
  5. Malle Rikkinen
  6. Valentina Zvezdina
  7. Jaan Tarvis


1980

Rapla

  1. Ülle Fedulajeva
  2. Mall Grossfeldt
  3. Kalev Halliku
  4. Ants Hermanson
  5. Helle Jürisson
  6. Tiia Kaasik
  7. Endel Kabral
  8. Jaak Kamp
  9. Astrid Kindla
  10. Jüri Kivisild
  11. Raimond Kokk
  12. Koidu Kook
  13. Õnne Kõrgema
  14. Ita Kärner
  15. Villu Kärner
  16. Toivu Kästik
  17. Malle Laanisto
  18. Hugo Laine
  19. Silvi Lehis
  20. Irja Lugima
  21. Ülar Lugima
  22. Riina Muda
  23. Aivar Mäekivi
  24. Marje Oepa
  25. Liivi Ool
  26. Marju Pailk
  27. Helgi Pukk
  28. Koidu Raiend
  29. Tiina Reidla
  30. Elle Rouhijainen
  31. Olev Rumm
  32. Väino Rumm
  33. Õie Sermus
  34. Vahur Soikmets
  35. Aleksander Schmidt
  36. Milvi Tamm
  37. Mati Tulp
  38. Kalev Uuk
  39. Kalev Uustalu
  40. Maret Vahar
  41. Tiiu Vaks
  42. Urve Vesinurm
  43. Marju Viiart
  44. Oolu Viiart
  45. Malle Võsa
  46. Vambola Võsa

Märjamaa

  1. Mare Aleksandrov
  2. Hilda Junolainen
  3. Heli Kristal
  4. Kalju Kollin
  5. Leonard Kudinov
  6. Voldemar Kudinov
  7. Niina Kõrvits
  8. Külli Kängsepp
  9. Asta Leidsalu
  10. Ivar Lesomägi
  11. Aare Lihtmaa
  12. Toivo Liivamägi
  13. Helle Linnas
  14. Jüri Lätti
  15. Enno Läänaru
  16. Milvi Maripuu
  17. Thea Merila
  18. Aare Merilo
  19. Sirje Metsmaa
  20. Gennadi Mäesalu
  21. Sirje Parman
  22. Tiiu Pipar
  23. Levi Rahuoja
  24. Aina Raidmets
  25. Peeter Rauert
  26. Toomas Reinloo
  27. Vilme Riiberk
  28. Heli Rokk
  29. Priit Ründal
  30. Viive Saare
  31. Paul Salumets
  32. Jüri Seemer
  33. Tatjana Sepp
  34. Liia Soon
  35. Liidia Zujeva
  36. Lea Tamp
  37. Ly Toome
  38. Priit Tõnisson
  39. Veera Vee
  40. Jaak Vendel
  41. Liise Vendel
  42. Sirje Vendel

Juuru

  1. Aina Durejko
  2. Malle Hämarsalu
  3. Sirje Hämarsalu
  4. Millen Kaalep
  5. Irina Klasing
  6. Evi Lember
  7. Arvo Pikkof
  8. Vilve Põlluste
  9. Eha Pärn
  10. Laine Sassian
  11. Merike Soosalu
  12. Anne Terasmees
  13. Hele-Mai Truuts
  14. Arvo Veinberg
  15. Eduard Viirlaid
  16. Ülle Eesik
  17. Rein Tamme
  18. Rannu Sepp

Kehtna

  1. Eha Abel
  2. Ilmar Alumets
  3. Sirli Assin
  4. Gennadi Jurjev
  5. Laivi Kaskla
  6. Vahur Katkosild
  7. Avo Kiil
  8. Ulvi Küket
  9. Linda Meresmaa
  10. Urmas Priskus
  11. Enno Põllu
  12. Rita Rannaküla
  13. Sirje Rättel
  14. Imbi Simon

Raikküla

  1. Heiki Anto
  2. Aime Aus
  3. Eha Kasenurm
  4. Silvi Kristal
  5. Enno Luige
  6. Ene Meriküll
  7. Esti Riidak
  8. Ülle Sireli
  9. Elju Tiido
  10. Aare Tiido
  11. August Valdaru

Kivi-Vigala

  1. Aive Burmeister
  2. Maie Hints
  3. Karla Kikas
  4. Mati Kokka
  5. Urmas Rukki
  6. Jaan Siren
  7. Aime Spiridonova
  8. Tiit Viirsalu
  9. Taivi Õismaa

Järvakandi

  1. Kalju Kalvik
  2. Kai Kukk
  3. Jüri Linros
  4. Mati Maalik
  5. Maire Mururand
  6. Maie Põldsaar
  7. Ülle Valdek
  8. Harri Villido

Kohila

  1. Heino Vesiallik


1981

Rapla

  1. Svetlana Adamberg
  2. Avo Aljas
  3. Leili Elmi
  4. Tiia Frank
  5. Kalju-Väino Hiietamm
  6. Rein Ilves
  7. Raimund Ilves
  8. Lily Kikas
  9. Riho Kivisaar
  10. Inna Krossmann
  11. Priit Kuusik
  12. Evi Laiv
  13. Maire Loitjärv
  14. Kalev Luukas
  15. Sirje Lüll
  16. Laidi Maasalu
  17. Lea Matusorg
  18. Ulvi Morozova
  19. Andres Mätas
  20. Sirje Orula
  21. Eve Otstavel
  22. Helga Puusalu
  23. Aivar Põlluste
  24. Heino Raadik
  25. Pille Rahusalu
  26. Matti Rebbase
  27. Marje Rumm
  28. Ants Sepper
  29. Terje Sinitskaja
  30. Harry Tamm
  31. Sven Trofimov
  32. Madis Vaarik
  33. Hinge Vasemägi

Märjamaa

  1. Mihkel Aas
  2. Marina Abel
  3. Aksel Imre
  4. Elle Aleksejev
  5. Elvi Arras
  6. Rita Blond
  7. Tõnu Burmeister
  8. Jekaterina Glad
  9. Peeter Haud
  10. Erki Hiibus
  11. Heli Juhkendal
  12. Jüri Jänes
  13. Urmas Kaasik
  14. Tarmo Kaljas
  15. Jüri Kosko
  16. Ants Kraanat
  17. Küllike Kuuben
  18. Ingrid Küla
  19. Jaanus Lehtsalu
  20. Jaan Lõkov
  21. Ene Maarand
  22. Õie Mardim
  23. Mait Metsare
  24. Aili Mäevälja
  25. Ago Mägi
  26. Ille Männik
  27. Peeter Märjel
  28. Einar Nuga
  29. Elbe Nuut
  30. Kalju Paimre
  31. Ene Pajuväli
  32. Aino Pesti
  33. Vilma Pikani
  34. Tarmo Rahuoja
  35. Heli Rohtla
  36. Mai Roonurm
  37. Tõnu Roonurm
  38. Aili Saare
  39. Tiia Seelmann
  40. Ester Suurkuusk
  41. Nikolai Sõsojev
  42. Aita Tamm
  43. Arne Tamm
  44. Lii Tammeleht
  45. Silja Toome
  46. Rein Topper
  47. Tiiu Tort
  48. Ene Vahtra
  49. Avo Vilks
  50. Rein Viipsi
  51. Helle Viljastu

Juuru

  1. Kaja Karivere
  2. Roland Laanemets
  3. Malle Laidna
  4. Kalju Lang
  5. Lilian Meriste
  6. Meelis Mükker
  7. Üllar Rassmann
  8. Artur Schütz
  9. Rita Schütz
  10. Andres Soomaa
  11. Lehte Treial
  12. Ljubov Vapper

Järvakandi

  1. Tiiu Kallaste
  2. Valentina Kalvik
  3. Merike Krõlov
  4. Pilvi Leppmets
  5. Erik Paimets
  6. Ene Poom
  7. Rita Suurvärav
  8. Aadi Õunapuu

Kehtna

  1. Vilve Jõgisoo
  2. Tiit Kaasik
  3. Sigrita Kits
  4. Aino Koitla
  5. Lembit Kutser
  6. Toomas Köök
  7. Jüri Kütt
  8. Ülle Märdikes
  9. Anne Ojasalu
  10. Kaido Paaslepp
  11. Maiu Piirimets
  12. Marju Piirimets
  13. Tiina Telliskivi
  14. Elle Veiksalu

Kohila (vene)

  1. Viktor Breslavski
  2. Erika Gartvih
  3. Irina Golenduhova
  4. Tatjana Oništšenko


1982

Rapla

  1. Aarne Anni
  2. Andres Angermaa
  3. Urmas Arula
  4. Aivar Aunpuu
  5. Meelis Enden
  6. Einar Isakannu
  7. Virve Ivanova
  8. Piia Juus
  9. Aare Kallaste
  10. Aleksander Kannus
  11. Ivo Kaselaan
  12. Kaja Kirs
  13. Toomas Kiviste
  14. Olev Klein
  15. Margus Kold
  16. Vahur Kuusemets
  17. Peeter Kruustalu
  18. Viive Käsper
  19. Tiit Laht
  20. Risto Majevski
  21. Ain Nurmik
  22. Igor Peterson
  23. Vello Peterson
  24. Tiina Piiriste
  25. Stella Põlluste
  26. Peeter Rahkema
  27. Sirje Roodi
  28. Imre Roosla
  29. Margus Ruberg
  30. Ülle Salm
  31. Andrus Satsi
  32. Anne Soomre
  33. Andrus Suitso
  34. Luule Suurvärav
  35. Malle Tamme
  36. Toomas Tintse
  37. Merike Trofimov
  38. Ludmilla Tsemina
  39. Marika Tulp
  40. Tiia Tuur
  41. Milvi Uustallo
  42. Valmar Voigt

Märjamaa

  1. Andres Abel
  2. Raul Assavi
  3. Vaido Buht
  4. Mati Burmeister
  5. Kalle Ind
  6. Peeter Ind
  7. Maire Jaaniste
  8. Maire Jeerik
  9. Malle Jässi
  10. Eike Kaup
  11. Kunnar Kärme
  12. Olev Kütt
  13. Lia Laurma
  14. Anita Luist
  15. Harald Milva
  16. Hannes Nurmsoo
  17. Külli Oldekopp
  18. Ene Peterson
  19. Viktor Potjagov
  20. Urmas Põlluste
  21. Aino Pärast
  22. Ene Siimar
  23. Eve Sinijärv
  24. Mati Sisas
  25. Evi Säkk
  26. Kersti Sõsujev
  27. Evi Taganõmm
  28. Elga Talu
  29. Evi Varbola
  30. Andres Vapper
  31. Sirje Vassiljev
  32. Virve Veesalu

Juuru

  1. Elvi Einsok
  2. Ingrit Juganson
  3. Maret Kaasiku
  4. Are Keersalu
  5. Arvo Kivi
  6. Pilvi Koikson
  7. Tiina Konnar
  8. Anti Kullap
  9. Andres Kõva
  10. Vello Oidsalu
  11. Helve Pajula
  12. Helmet Pikkof
  13. Evi Pärn
  14. Valter Sappinen
  15. Enn Troost
  16. Arvo Vaher
  17. Marina Vaher
  18. Harri Vetesina
  19. Pilvi Vetesina
  20. Külli Viljama

Kehtna

  1. Maiu Abel
  2. Anne Assin
  3. Helle Haud
  4. Ulvi Illupmägi
  5. Jaan Land
  6. Maili Ley
  7. Leili Lümat
  8. Eha Nurmsalu
  9. Tiiu Saar
  10. Aivar Saarpere
  11. Peeter Solman
  12. Milvi Tombak
  13. Andrus Viidu

Järvakandi

  1. Sirje Ahtijainen
  2. Tiina Ailt
  3. Rita Avent
  4. Zoja Berednikova
  5. Vilno Jelinskaja
  6. Mall Kihlevelt
  7. Marju Pikkof
  8. Ivo Tõnisma

Kivi-Vigala

  1. Reet Alu
  2. Silvi Konnapere
  3. Ille Kuusemets
  4. Marja Leht
  5. Tiina Lepp
  6. Merike Pesti
  7. Anne Tõldmaker
  8. Pilvi Roosi
  9. Vanda Saareleht

Kohila (eesti)

  1. Velda Erissaar
  2. Maie Havakats
  3. Ülle Hindremäe
  4. Tiia Ilustrumm
  5. Lia Kalda
  6. Arvo Kilk
  7. Illar Lember
  8. Jüri Rohtla
  9. Ene Torg

Kohila (vene)

  1. Tamara Assin
  2. Gennadi Dzjubenko
  3. Igor Krivjonok
  4. Ljubov Kosareva
  5. Anna Štarik
  6. Galina Tarassova
  7. Lizaveta Vara


1983

Rapla

  1. Prohhor Ananjev
  2. Anne Assavi
  3. Toomas Asumets
  4. Aldur Heinmäe
  5. Riho Jakobson
  6. Tiiu Juhken
  7. Urmas Junolaine
  8. Anneli Kaarus
  9. Pille Kaasma
  10. Gerda Kaselaan
  11. Koit Kersna
  12. Jüri Kikkas
  13. Õilme Kivik
  14. Virve Kiviste
  15. Väino Kokk
  16. Valeri Kudrjavtsev
  17. Toomas Kuiva
  18. Kaie Kurisoo
  19. Raigo Käär
  20. Raivo Ladoga
  21. Urve Liibak
  22. Ulvi Loit
  23. Maie Luik
  24. Valeeri Luik
  25. Urmas Lüll
  26. Jaak Madisson
  27. Eve Mehine
  28. Aare Mihejev
  29. Veiko Migur
  30. Aivar Nerut
  31. Andres Paimets
  32. Tiit Palts
  33. Ene Piigli
  34. Tiit Pregel
  35. Tiit Põldsamm
  36. Rein Pälson
  37. Anne Raadik
  38. Õie Rummo
  39. Piret Sõber
  40. Maive Telliskivi
  41. Vello Tomson
  42. Laine Tubli
  43. Lembit Tubli
  44. Inna Turi
  45. Arve Tõitoja
  46. Henno Viher
  47. Elle Viideman
  48. Toomas Visnapuu
  49. Ljudmilla Volodko
  50. Raivo Volmar
  51. Kaie Väli

Märjamaa

  1. Aivar Bergmann
  2. Eva Ellik
  3. Margit Heinla
  4. Kalev Jässi
  5. Heli Kasela
  6. Elna Kaur
  7. Aili Kudinov
  8. Marika Lensmann
  9. Ülle Lillemaa
  10. Tiit Lipp
  11. Rein Lobjakas
  12. Kaja Luusalu
  13. Kalle Meresmäe
  14. Jüri Oprja
  15. Mare Paimre
  16. Almar Pajula
  17. Elle Pool
  18. Luule Post
  19. Malle Rahuoja
  20. Margus Riivel
  21. Riina Ruben
  22. Lembit Salme
  23. Ants Saulep
  24. Alla Sirksalu
  25. Anne Suurvarik
  26. Maila Taidema
  27. Arved Toome
  28. Anne Vaarma
  29. Ilme Vänto

Juuru

  1. Elo Arulaane
  2. Agnes Jakobson
  3. Aleksander Josing
  4. Helja Kivimäe
  5. Marika Riismaa
  6. Lembit Susi
  7. Aare Teder
  8. Marina Toel
  9. Piret Torri
  10. Toomas Trilljärv
  11. Kalle Vallistu

Haimre

  1. Johannes Hansmann
  2. Rein Kulli
  3. Vello Leppsalu
  4. Marje Pajula
  5. Ilme Smirnova
  6. Andrei Švets
  7. Elve Varik
  8. Kalju Varik
  9. Kalev Veesalu
  10. Jaan Velks
  11. Evald Unga

Järvakandi

  1. Hülle Aigro
  2. Tõnu Ehrlich
  3. Uno Eylandt
  4. Luule Jänts
  5. Jaan Nõulik
  6. Kalju Oviir
  7. Priit Peters
  8. Toomas Välja

Kehtna

  1. Aare Gilden
  2. Marika Gontšarenko
  3. Maarika Küket
  4. Tiina Matkevicius
  5. Heli Mäesalu
  6. Anne Põldmaa
  7. Marje Sarjas


1984

Rapla

  1. Ille Ader
  2. Eve Ambos
  3. Viivi Ansen
  4. Grigori Dementjev
  5. Mare Eller
  6. Kalev Juhansoo
  7. Thea Kaasik
  8. Paul Kaaver
  9. Peep Kaeval
  10. Mare Kaljurand
  11. Kalle Kapp
  12. Lea Kitt
  13. Rutt Kurikjan
  14. Krista Künnapuu
  15. Külvi Leinberg
  16. Eve Limberg
  17. Mirjam Meidla
  18. Ülo Mikker
  19. Marika Mitt
  20. Valve Musthallik
  21. Margus Nurmsalu
  22. Anatoli Pikinen
  23. Aivo Põder
  24. Ülo Põder
  25. Veiko Raidma
  26. Viive Randjärv
  27. Velve Rannaste
  28. Ene Rääsk
  29. Vahur Saar
  30. Valeeri Seisonen
  31. Tiiu Silver
  32. Erik Sopp
  33. Maie Suitsev
  34. Inga Sudakova
  35. Magnus Suitso
  36. Kai Tammoja
  37. Ene Tamsalu
  38. Epp Trakmann
  39. Ivo Trakmann
  40. Sulev Turu
  41. Anneli Vaarpuu
  42. Neeme Valdaru
  43. Kaljo Viidik
  44. Uve Viickberg
  45. Ivar Ütt

Klassijuhataja: Rita Vaks

Märjamaa

  1. Peeter Antson
  2. Arvi Ellik
  3. Ülar Indus
  4. Viktor Jakimainen
  5. Reet Jänes
  6. Valdur Jürgenson
  7. Malle Kaaring
  8. Aire Kabanen
  9. Heino Kalam
  10. Eha Kalde
  11. Asta Kaldlaur
  12. Hants Kiisa
  13. Silva Kinnes
  14. Milvi Kukk
  15. Zoja Kuusk
  16. Arne Kõvamees
  17. Monika Lemvald
  18. Rein Looring
  19. Lea Luhtaru
  20. Mati Luuk
  21. Väino Matusorg
  22. Anne Orlova
  23. Rein Paimre
  24. Jaak Randviir
  25. Toomas Ratberg
  26. Maie Remmelgas
  27. Rein Saumann
  28. Toomas Saumann
  29. Boris Tamm
  30. Tiiu Veimann
  31. Rein Vesinurm
  32. Endel Vok
  33. Tiiu Väljaots

Klassijuhataja: Tiiu Emmo

Kehtna

  1. Johannes Kauler
  2. Silja Kauler
  3. Liia Lõhmus
  4. Maire Mäevälja
  5. Helju Nõmmik
  6. Külli Tellus
  7. Riina Veiksalu
  8. Maimu Vest
  9. Jüri Viruste

Klassijuhataja: Helvi Kask

Juuru

  1. Eha Koit
  2. Hillar Matetski
  3. Tiina Mitt
  4. Andrus Oberg
  5. Kaire Oberg
  6. Tiiu Oeselg
  7. Tarmo Priks
  8. Sirje Reiu
  9. Kaidi Riis

Klassijuhataja: Reet Voorel

Järvakandi

  1. Andrus Eelmaa
  2. Priit Etverk
  3. Rando Laane
  4. Lembit Põldes

Klassijuhataja: Reet Voorel


1985

Rapla

  1. Vilve Aas
  2. Anu Aavik
  3. Aare Ader
  4. Merike Anni
  5. Silva Aulik
  6. Sirje Heinaru
  7. Signe Jusar
  8. Ingrid Juus
  9. Reet Jõgi
  10. Ene Jäävälja
  11. Kalmar Kalam
  12. Külli Kallit
  13. Tatjana Kamsol
  14. Raivo Kattai
  15. Nikolai Kiskonen
  16. Marju Kukk
  17. Priit Kuusk
  18. Laine Ladoga
  19. Viktor Lehtmets
  20. Pavel Lill
  21. Hannes Luige
  22. Ille Martin
  23. Aare Meriloo
  24. Valdis Neidlich
  25. Piret Nikolajev
  26. Aare Oidsalu
  27. Kalle Ossip
  28. Irina Padjus
  29. Kalle Palu
  30. Kaidi Poikel
  31. August Purga
  32. Merike Puusepp
  33. Ülle Raidma
  34. Vegitja Raudsepp
  35. Hilja Reinaus
  36. Riina Reinumäe
  37. Ruth Riga
  38. Eike Riisma
  39. Ülle Samblik
  40. Marika Soikonen
  41. Hillar Solom
  42. Jevgeni Zvezdin
  43. Valdo Tammik
  44. Marge Teral
  45. Madis Tomson
  46. Ivar Toome
  47. Margus Trepp
  48. Urmas Urv
  49. Andrus Vaigur
  50. Margus Veskimäe
  51. Aivi Vaino
  52. Janes Viiart
  53. Reet Viieckberg

Klassijuhataja: Koidula Takk

Kehtna

  1. Kaire Ardon
  2. Endel Nurmsalu
  3. Ilmar Nurmsalu
  4. Margus Kalmet
  5. Margus Konno
  6. Marge Teever
  7. Aire Timmo

Klassijuhataja: Helvi Kask

Juuru

  1. Irina Berednikova
  2. Sergei Berednikov
  3. Andres Luugima
  4. Sirje Meriloo
  5. Riho Orav
  6. Aivar Sellenberg
  7. Heldur Vaher

Klassijuhataja: Peep Sokolov

Märjamaa

  1. Anne Antson
  2. Liivi Hannus
  3. Ülle Hermas
  4. Erik Jaanson
  5. Kalle Kase
  6. Eda Koppa
  7. Ülo Kuuspalu
  8. Meili Mander
  9. Kalju Mitt
  10. Einar Müürisepp
  11. Esta Müürisepp
  12. Helve Nazarova
  13. Margarita Pilvet
  14. Matti Päärma
  15. Aivar Raadik
  16. Anu Rannik
  17. Heino Sarapuu
  18. Leili Seisonen
  19. Mait Sutri
  20. Merike Suurhans
  21. Kalju Suurvärav
  22. Kalev Uuemäe
  23. Indrek Vahur
  24. Vello Varvas
  25. Olev Volas

Klassijuhataja: Tiiu Emmo


1986

Rapla

  1. Kalver Aadna
  2. Aidi Altmets
  3. Aldur Blond
  4. Marina Botvinko
  5. Heiki Hermann
  6. Alla Horn
  7. Alari Illak
  8. Einari Ilumets
  9. Valeri Juganson
  10. Veelin Juganson
  11. Jüri Juurik
  12. Tarmo Kannike
  13. Kaljo Kirs
  14. Aire Kivi
  15. Rutt Krais
  16. Marika Kukk
  17. Ilmar Kupponen
  18. Kaja Kuusing
  19. Heiko Kõiv
  20. Siiri Kõiv
  21. Kalle Laur
  22. Aivar Lega
  23. Aivar Leht
  24. Heldur Ley
  25. Aivar Leinaru
  26. Vallo Leinaru
  27. Valentine Lepik
  28. Villu Lääts
  29. Marika Maltsar
  30. Kaia Morozova
  31. Valdo Nevski
  32. Ivar Niit
  33. Volli Nukis
  34. Riina Ojasalu
  35. Margus Ojavee
  36. Toomas Oruväli
  37. Mati Pajula
  38. Viljo Pajumaa
  39. Riina Põlma
  40. Tiia Raadiko
  41. Editha Salm
  42. Eva Siller
  43. Eha Silmer
  44. Aili Siniallik
  45. Ants Siniallik
  46. Monika Tambet
  47. Urmas Tambet
  48. Urmo Tendal
  49. Ain Täpsi
  50. Maris Vahtre
  51. Toomas Vinni
  52. Kersti Õun
  53. Eha Õunapuu

Märjamaa

  1. Rein Arras
  2. Raivo Buht
  3. Mati Gubinski
  4. Andrus Kuusemets
  5. Margo Orlov
  6. Laine Pihk
  7. Aivo Rahuoja
  8. Elmar Rapp
  9. Margarita Sjomina
  10. Tõnu Tali
  11. Krista Tamm
  12. Ly-Virve Tammel
  13. Maimu Vainu
  14. Asso Vendel
  15. Arvi Viljastu
  16. Virge Vohlbrück
  17. Arvo Üürike

Kehtna

  1. Heli Iljašenko
  2. Kuno Kivikink
  3. Kalle Lepistu
  4. Tea Šavits
  5. Toomas Seinpalu
  6. Tõnu Sisask
  7. Kalev Vaarpuu

Haimre

  1. Erik Indermitte
  2. Aivar Kell
  3. Maire Kell
  4. Ene Lehtla
  5. Helje Koch
  6. Heino Meresmaa
  7. Liili Niinepuu
  8. Ülo Pajula
  9. Küllike Part
  10. Terho Paukku
  11. Inge Raadik
  12. Toomas Tii

Sooniste

  1. Heido Kattel
  2. Fjodor Klimov
  3. Ants Lipu
  4. Merle Martila
  5. Toomas Pinnak
  6. Indrek Randviir
  7. Sergei Rimm
  8. Aleksei Roost
  9. Alvar Tolk


1987

Rapla

  1. Danute Ananjeva
  2. Jüri Arro
  3. Janika Bogdanov
  4. Urve Jakimainen
  5. Jaan Kadak
  6. Ester Kanter
  7. Merike Kensapä
  8. Aet Kesküla
  9. Reet Krimm
  10. Allan Laurimäe
  11. Einar Ley
  12. Marika Lutter
  13. Ly Lõpp
  14. Liia Maiste
  15. Mati Maltsar
  16. Toivo Matkevicius
  17. Aare Männik
  18. Margus Oberg
  19. Andres Oksaar
  20. Anne Palm
  21. Merle Pokk
  22. Aivar Priidel
  23. Asta Põldma
  24. Kaja Rahkema
  25. Mare Reose
  26. Ene Romanovski
  27. Harri Roosaar
  28. Urmas Roosioks
  29. Anu Rõngelepp
  30. Inge Rõngelepp
  31. Urmas Saar
  32. Juta Sasin
  33. Ando Sikk
  34. Helle Soomann
  35. Juhan Soosalu
  36. Kati Staub
  37. Enno Tantu
  38. Tiiu Uuemäe
  39. Anne Vaarmann
  40. Peeter Vaik
  41. Milvi Vainola
  42. Kaja Vangonen
  43. Ülo Vilgo

Klassijuhataja: Reet Voorel

Märjamaa

  1. Villu Antson
  2. Inna Bondarenko
  3. Andrus Ehrenfreis
  4. Tiina Järitsa
  5. Ülle Kokla
  6. Rein Laur
  7. Angelika Luist
  8. Kalle Maajärv
  9. Andrus Muru
  10. Merika Pajuva
  11. Talvi Piirimees
  12. Thomas Priimats
  13. Luule Pulman
  14. Kalle Saaliste
  15. Tiit Sagur
  16. Õie Spiridonov
  17. Viive Troll
  18. Enn Tõiste
  19. Tiina Urb
  20. Merle Vainu
  21. Margus Valk
  22. Koit Vilba

Klassijuhataja: Tiiu Emmo

Kohila

  1. Aino Allert
  2. Ester Brük
  3. Marika Dementjev
  4. Ene Erikson
  5. Merle Indermitte
  6. Jüri Kabel
  7. Mati Kabel
  8. Margit Maruoja
  9. Katrin Veedla
  10. Ly Vilistus

Klassijuhataja: Eha Kurm

Kehtna

  1. Ernst Juht
  2. Otto Juht
  3. Piret Kiris
  4. Kristel Kirsipuu
  5. Eike Murd
  6. Kalev Palling
  7. Arne Purga
  8. Ene Puunurm
  9. Lilian Tutt

Klassijuhataja: Ene Murd


1988

Rapla

  1. Aire Aamisepp
  2. Indrek Ehavere
  3. Marina Galenda
  4. Aivar Hermann
  5. Priit Jõerand
  6. Marge Järvi
  7. Benno Kadak
  8. Mart Kirs
  9. Aimar Kornav
  10. Mehis Kruusimägi
  11. Arno Kuldsepp
  12. Heinar Linke
  13. Meeta Makienko
  14. Erki Mänd
  15. Edvin Nurmsalu
  16. Ege Ojavee
  17. Piret Oole
  18. Eva Oruste
  19. Eve-Ly Pakkonen
  20. Tarmo Palm
  21. Tiina Petsaar
  22. Ranno Pilliroo
  23. Raine Prussakov
  24. Andres Rego
  25. Tauno Rosimannus
  26. Ivi Rüütalu
  27. Dagmar Sillasoo
  28. Enn Sõõrumaa
  29. Raul Zõbin
  30. Meelis Unga
  31. Andrus Vahi
  32. Margus Viirok

Klassijuhataja: Rita Vaks

Märjamaa

  1. Harri Abroi
  2. Heli Hussar
  3. Hans Jets
  4. Andrus Jõõts
  5. Kalle Kadakas
  6. Aivar Kruusenberg
  7. Ants Masing
  8. Lilian Merisalu
  9. Tiiu Mäekom
  10. Koit Nõmm
  11. Andrus Ojaste
  12. Beata Otsa
  13. Heli Pavel
  14. Helica Rohumaa
  15. Ivo Salmiste
  16. Heivi Soon
  17. Airi Vahtra
  18. Kristiine Vaks
  19. Helena Valler

Klassijuhataja: Marje Oja


1989

Rapla

  1. Jana Aadna
  2. Signe Eelmaa
  3. Kaire Gavrilova
  4. Ulvi Kalvik
  5. Valdek Kikkas
  6. Janno Kokk
  7. Marju Liiva
  8. Marika Martõkainen
  9. Andrus Must
  10. Tarmo Neeme
  11. Siiri Rask
  12. Rita Rästa
  13. Terry Telliskivi
  14. Külli Vain
  15. Eve Vest

Klassijuhataja: Koidula Takk

Märjamaa

  1. Tiit Buht
  2. Aivar Erik
  3. Riho Kasenurm
  4. Anne Kurvits
  5. Maret Raiend
  6. Kristiina Tamm
  7. Liia Toomemägi
  8. Renee Tönström
  9. Anne Viirsalu

Klassijuhataja: Tiiu Emmo


1990

Rapla

  1. Terri Ambur
  2. Jaanus Domberg
  3. Anneliis Heinla
  4. Ene Jarovikov
  5. Taavi Jõesar
  6. Merike Kadak
  7. Liidi Kallaste
  8. Elviira Koch
  9. Toomas Kägu
  10. Sven Lember
  11. Küllike Luks
  12. Kersti Miilmann
  13. Maie Oepa
  14. Piret Poola
  15. Peeter Poom
  16. Lea Raadik
  17. Evelin Raias
  18. Marge Rannu
  19. Risto Šults
  20. Hannes Tamp
  21. Annely Tetsmann
  22. Ivo Vahtmäe
  23. Margit Viiart
  24. Pille Vällik

Klassijuhataja: Reet Voorel

Märjamaa

  1. Jaanus Aasamaa
  2. Helle Hallkivi
  3. Ants Karu
  4. Jüri Kaubi
  5. Tiina Orgussaar
  6. Marika Palmeos
  7. Marju Pärast
  8. Ants Raudsepp
  9. Toivo Salumaa
  10. Mirjam Põldma

Klassijuhataja: Tiiu Emmo


1991

Rapla

  1. Kuuno Ahlberg
  2. Inga Erm
  3. Jaana Konovalova
  4. Taivo Kutser
  5. Anneli Kõrevares
  6. Haiti Luisk
  7. Ervin Lega
  8. Terje Lenk
  9. Margo Lill
  10. Tarvo Link
  11. Ave Lobjak
  12. Sille Lokkota
  13. Jan Meresmaa
  14. Katrin Meresmaa
  15. Marju Musthallik
  16. Marek Mätas
  17. Aire Ottens
  18. Tiina Reinumägi
  19. Sülvi Salmisto
  20. Rauno Schults
  21. Priit Suviste
  22. Inga Tamp
  23. Andrus Tsemin
  24. Janika Vallimaa
  25. Signe Õuemets
  26. Maiu Õun

Klassijuhataja: Rita Vaks

Märjamaa

  1. Katrin Aasamaa
  2. Ago Bomm
  3. Olga Godovanets
  4. Rudolf Jeeser
  5. Haldy Kald
  6. Angelika Kavak
  7. Anu Konrad
  8. Marek Paiba
  9. Kristi Perandi
  10. Rudolf Perman
  11. Erika Väli

Klassijuhataja: Linda Tõnts


1992

Rapla

  1. Lehar Adoma
  2. Kristiina Aus
  3. Jüri Beresnev
  4. Maido Floren
  5. Ülle Kivisild
  6. Kadri Kruusimägi
  7. Ulvi Käsper
  8. Hannika Laimets
  9. Meelis Meigo
  10. Mery Meinberg
  11. Anu Mesipuu
  12. Terje Oks
  13. Aivi Perendi
  14. Eva Pukk
  15. Kristi Randjõe
  16. Tõnis Vaik
  17. Aare Vesinurm
  18. Erkki Õispuu

Klassijuhataja: Maret Nugis

Märjamaa

  1. Anneli Auväärt
  2. Velgi Jaansalu
  3. Rivo Jansen
  4. Jaanus Piirimees
  5. Lennart Pulk
  6. Alo Raggas
  7. Tiina Titson

Klassijuhataja: Meinhard Norman


1993

Rapla

  1. Sergei Akimov
  2. Ain Allas
  3. Sirle Baldesport
  4. Ene Erg
  5. Rene Jõgisalu
  6. Marge Kalam
  7. Riina Kaseväli
  8. Kaja Kask
  9. Marju Kirt
  10. Janika Lehtsalu
  11. Riina Litov
  12. Pille Loog
  13. Katrin Makienko
  14. Triinu Mandriks
  15. Malle Murula
  16. Sulev Otsa
  17. Toomas Perillus
  18. Andrea Prunt
  19. Neeme Pärnoja
  20. Evely Riidak
  21. Kaldi Sepp
  22. Andra Sokk
  23. Aavo Vahtramäe
  24. Koit Vesinurm

Klassijuhataja: Koidula Takk

Märjamaa

  1. Mariann Hatto
  2. Helina Koršunova
  3. Olavi Marrandi
  4. Aino Nõlvak
  5. Kristel Roose
  6. Gunnar Valkenklau

Klassijuhataja: Luule Oppi


1994

Rapla

  1. Külli Adamberg
  2. Kristiina Alliksaar
  3. Rannar Gerlet
  4. Heli Jarovikov
  5. Erki Jõõgre
  6. Anneli Jürgenson
  7. Rait Kobbin
  8. Tarmo Kruusmäe
  9. Koit Kutsar
  10. Kristo Kurjamaa
  11. Eidi Laht
  12. Eveli Laht
  13. Kalli Laurimäe
  14. Olga Malken
  15. Kaarel Möldre
  16. Margus Pristupa
  17. Andra Raadik
  18. Reet Reidma
  19. Veiko Siniroht
  20. Anu  Šapkin
  21. Ene Teral
  22. Pille Terras
  23. Raul Tiits
  24. Einar Tilk
  25. Heitti Tuisk
  26. Aivo Täpsi
  27. Sirle Viisut

Klassijuhataja: Rita Vaks

Märjamaa

  1. Monica Jakobson
  2. Riina Kasari
  3. Helen Kaunimäe
  4. Marge Padar
  5. Talvi Roose
  6. Anne Tamm
  7. Helen Tamm
  8. Ave Vaarma
  9. Siret Valkenklau
  10. Andres Väljar

Klassijuhataja: Darja Lehtsalu


1995

Rapla

  1. Toomas Jäätma
  2. Claude Kaasik
  3. Katrin Kauler
  4. Kaire Keelmann
  5. Hindrek Kio
  6. Eero Kivik
  7. Gerda Krumm
  8. Andra Kruusimaa
  9. Ave Käsper
  10. Aarne Kütt
  11. Katrin Lagemann
  12. Mery Laub
  13. Serle Lindre
  14. Andrei Luige
  15. Ivo Mõttus
  16. Helen Mäevälja
  17. Inge Nuia
  18. Ülle Pärnapuu
  19. Õnne Rosenbladt
  20. Ivo Rumm
  21. Kaido Saarpere
  22. Siret Svirilin
  23. Taso Talvoja
  24. Airi Tamm
  25. Andrus Tori
  26. Tiina Trofimova
  27. Kersti Vassiljeva
  28. Mart Viisut

Klassijuhataja: Epp Tapfer

Märjamaa

  1. Avely Elsting
  2. Liina Jänes
  3. Anneli Kudinov
  4. Inga Laurits
  5. Annika Ojamets
  6. Häli Raggas
  7. Marko Salumäe
  8. Marco Saluste
  9. Priit Ärmpalu

Klassijuhataja: Lilli Teesalu


1996

Rapla

  1. Erika Allikas
  2. Maidu Allikas
  3. Aivo Allikof
  4. Anneli Aunpuu
  5. Kairi Baumer
  6. Argo Bušman
  7. Ülle Einberg
  8. Aule Kallasväli
  9. Monika Kauss
  10. Kaido Keelmann
  11. Eva Kivimäe
  12. Rain Kobbin
  13. Rene Kuru
  14. Diether Masing
  15. Krista Meri
  16. Aire Moor
  17. Liidia Mäekask
  18. Merje Ool
  19. Riin Pallon
  20. Aire Piirmets
  21. Helen Raid
  22. Signe Rank
  23. Katre Rannaste
  24. Evelin Reinaus
  25. Kerli Saar
  26. Anneli Soomer
  27. Erti Suurtalu
  28. Laina Žuravleva
  29. Ave Teearu
  30. Kristiina Torm
  31. Kaidi Vahesaar
  32. Erika Vaiksaar
  33. Klarika Veemers
  34. Madis Veskimäe
  35. Terje Vilbas
  36. Maris Väli
  37. Sigri Ööpik

Klassijuhataja: Mari Sepp

Märjamaa

  1. Ellikar Eensalu
  2. Maario Hansman
  3. Anne Issi
  4. Meelis Keldremaa
  5. Andres Kikas
  6. Marget Laurimaa
  7. Palmo Mänd
  8. Marek Peterson
  9. Indrek Soomre
  10. Anne Uesson
  11. Annika Vaarma

Klassijuhataja: Luule Oppi


1997

Rapla

  1. Marge Beekmann
  2. Hillart Beljäev
  3. Ülle-Riin Bärengrub
  4. Svetlana Dudõtšenkova
  5. Kristel Heinjärv
  6. Janar Kaaver
  7. Tiina Karu
  8. Kaili Kauler
  9. Arge Kiil
  10. Eliko Kleesmann
  11. Targo Kure
  12. Piret Kõrtsing
  13. Siret Laiapea
  14. Jaana Lootus
  15. Ulla Lõhkivi
  16. Merle Maalik
  17. Janika Malki
  18. Katrin Miilmann
  19. Anne-Ly Palm
  20. Kristel Piiriste
  21. Tiina Pristupa
  22. Elevi Reiser
  23. Gunnar Roos
  24. Maris Rudissaar
  25. Eero Runge
  26. Janika Simson
  27. Marju Tagaväli
  28. Tanel Taluri
  29. Meelis Teder
  30. Ly Uibubuu
  31. Krista Vaikmets
  32. Sulev Viiron

Klassijuhataja: Rita Vaks

Märjamaa

  1. Monica Arme
  2. Annika Aviste
  3. Tarmo Kaljur
  4. Veljo Leht
  5. Inno Vilde

Klassijuhataja: Darja Lehtsalu


1998

Rapla

  1. Aleksei Akatšonok
  2. Reelika Aljasmäe
  3. Denis Araslanov
  4. Heili Burmeister
  5. Kadi Durejko
  6. Ragne Kaljumäe
  7. Gerli Kannik
  8. Kertu Kaselaan
  9. Sirli Kikas
  10. Kaido Kilter
  11. Karol Kobin
  12. Teet Koit
  13. Mervi Kuusemets
  14. Nadežda Kuusman
  15. Sander Laja
  16. Maire Laymann
  17. Marek-Arnold Leemet
  18. Egle Ligi
  19. Eero Linamägi
  20. Kristi Lugima
  21. Lelet Meidla
  22. Merle Mikk
  23. Arno Nemvalts
  24. Merly Org
  25. Eve Orlovski
  26. Reimo Raudmägi
  27. Reigo Roosla
  28. Meelis Saar
  29. Kristi Saaremets
  30. Egon Sale
  31. Erki Samer
  32. Ljudmila Smirnova
  33. Enely Suiste
  34. Triinu Tamberg
  35. Erkki Tasane
  36. Risto Tasane
  37. Egle Tiisler
  38. Helari Viiart
  39. Annika Vodi
  40. Ave Õuemets

Klassijuhatajad: Epp Tapfer, Kristi Luik

Märjamaa

  1. Kristo Kaaring
  2. Karmo Kaljusaar
  3. Aivo Kitsapea
  4. Ergo Oidram
  5. Silvar Seemer
  6. Veiko Viljas

Klassijuhataja: Lilli Teesalu


1999

Rapla

  1. Marko Aedma
  2. Riina Alteberg
  3. Aili Avent
  4. Triin Eller
  5. Tarvo Erm
  6. Marit Fuchs
  7. Janis Halliste
  8. Kadi Hansar
  9. Janek Jakk
  10. Anneli Kaljuste
  11. Pirge Kalm
  12. Kadi Kangur
  13. Peter Karjus
  14. Evely Kerner
  15. Ivika Koppel
  16. Lea Koppelmann
  17. Priit Kuusik
  18. Peep Lepikult
  19. Annika Lillakas
  20. Inga Linder
  21. Andres Lääne
  22. Taimar Meister
  23. Olesja Pastuhhova
  24. Kristi Pohla
  25. Reelika Rahe
  26. Tiit Rehvelt
  27. Risto Reidla
  28. Mairi Saarnak
  29. Monika Sulg
  30. Terje Süld
  31. Marju Tamberg
  32. Karmen Tammaru
  33. Kristel Tasane
  34. Triin Teekivi
  35. Evelin Tees
  36. Terje Tellus
  37. Margus Toht
  38. Timo Tüür
  39. Airika Verrev
  40. Rait Verrev
  41. Katrin Volmer
  42. Regina Õispuu

Klassijuhataja: Mari Sepp

Märjamaa

  1. Andrus Herkel
  2. Ennike Mägismaa
  3. Agnes Idvan
  4. Kairi Parve
  5. Signe Ruben
  6. Gerli Sisas
  7. Eda Suurkuusk
  8. Aime Tepper
  9. Reemet Uhle
  10. Aili Unga

Klassijuhataja: Gerri Saaremets


2000

Rapla

  1. Tatjana Andrusiv
  2. Tauno Ebarik
  3. Ergo Erberg
  4. Meelis Koks
  5. Ilmar Kuiva
  6. Kersti Kurg
  7. Roman Makarov
  8. Nikolai Mäesep
  9. Katrin Mägi
  10. Pirje Pilliroog
  11. Andre Pärn
  12. Tarmo Rannaküla
  13. Joel Reispass
  14. Ragne Roosla
  15. Siim Solman
  16. Ardo Viin
  17. Siim Viisut
  18. Tiaana Kalda
  19. Heli Lehtorg
  20. Kadri Lõo
  21. Annely Maalinn
  22. Aune Mägi
  23. Liidi Mägi
  24. Piret Preide
  25. Arne Reimand
  26. Rain Reimets
  27. Kristi Teedla
  28. Rain Uustalu
  29. Kristi Valvik
  30. Meelis Võigemast

Klassijuhataja: Aili Grichin

Märjamaa

  1. Reelika Arula
  2. Martine Ausing
  3. Annely Gubinski
  4. Katri Jänes
  5. Heidi Kalme
  6. Riina Karik
  7. Anu Kasela
  8. Janne Kaulinš
  9. Jaanika Kivinukk
  10. Eve Kornak
  11. Raveli Kuusemäe
  12. Urmas Lehtsaar
  13. Kätlin Maalinn
  14. Jaanika Pilvet
  15. Katrin Riisa
  16. Nele Sisas
  17. Keili Tees
  18. Kaidi Tähe
  19. Evelin Vassiljev

Klassijuhataja: Darja Lehtsalu


2001

  1. Herkki Aasa
  2. Natali Andrusiv
  3. Natalia Boiko
  4. Argo Esnar
  5. Aune Högren
  6. Piret Josing
  7. Rivo Jänes
  8. Karmen Kala
  9. Kätlin Kaljuste
  10. Timo Kreuz
  11. Raili Kuuspalu
  12. Anna Laidoner
  13. Ingrid Ladoga
  14. Rage Lauri
  15. Li Lugima
  16. Margus Maltsar
  17. Tiina Mets
  18. Mari Murumaa
  19. Jaanus Neeme
  20. Ardo Part
  21. Piret Poom
  22. Inga Pärtel
  23. Urmo Raadik
  24. Edvin Rebel
  25. Lauri Silm
  26. Joel Siniallik
  27. Kuldar Soitu
  28. Reelika Soosalu
  29. Annely Susi
  30. Eli Tamme
  31. Aigi Vassiljev
  32. Merle Vichmann
  33. Maiu Vilks
  34. Argo Visnu

Klassijuhatajad: Kristi Luik, Epp Tapfer


2002

Vaata lõpetajate pilti

  1. Janne Aller
  2. Grete Gross
  3. Vallo Hansen
  4. Mart Herodes
  5. Maila Hindrimäe
  6. Tõnis Idvand
  7. Marje Juldop
  8. Maiu Kalmus
  9. Kersti Kasemaa
  10. Janar Kirs
  11. Rait Kirs
  12. Marju Klemmer
  13. Laivi Koit
  14. Kirsika Kuldsepp
  15. Vireka Kuldsepp
  16. Keijo Kumpas
  17. Taavi Kurg
  18. Tanel Kuusemets
  19. Jelena Lapuhina
  20. Riin Maiste
  21. Maili Merekivi
  22. Kristi Meriloo
  23. Heidi Mikiver
  24. Anneli Nahkur
  25. Uno Niin
  26. Kadri Pajomägi
  27. Vallo Prints
  28. Ermeli Pärdi
  29. Ivo Pärnapuu
  30. Gerli Rosenberg
  31. Helen Rüis
  32. Neeme Salumäe
  33. Maiu Sepper
  34. Sirle Sinisalu
  35. Kaisi Soitu
  36. Katre Sooväli
  37. Viktoria Šelonina
  38. Eveli Tamsalu
  39. Ergo Teekivi
  40. Eva Toomingas
  41. Jaana Toomsalu
  42. Ardi Torjus
  43. Ave-Mai Tõns
  44. Kristo Urke
  45. Priidu Vaher
  46. Õnneli Valter
  47. Tage Vibus
  48. Kaie Volga
  49. Jaanika Võigemast-Tali

Klassijuhatajad: Maret Nugis, Luule Oppi


2003

  1. Rasmus Abel
  2. Kristjan Aller
  3. Ants Allikof
  4. Kaile Aud
  5. Artto Aunap
  6. Natalija Brovkina
  7. Kristine Burmeister
  8. Sigrid Einamann
  9. Meeri Gavrilov
  10. Mari Haljas
  11. Krista Hiie
  12. Diana Ivanova
  13. Anu Jalas
  14. Annaliisa Janno
  15. Külli Jäätma
  16. Kaido Kalamäe
  17. Julia Kaljas
  18. Joel Kikkas
  19. Anneli Kimberg
  20. Õie Kopli
  21. Iivi Kraam
  22. Jane Laas
  23. Ando Laimets
  24. Triinu Laur
  25. Jannela Liiva
  26. Sirle Lugima
  27. Marve Lullu
  28. Raina Matrov
  29. Lauri Ots
  30. Eliko Palandi
  31. Maris Puusepp
  32. Helen Rannu
  33. Suusi Rohtla
  34. Mihkel Ruut
  35. Liina Silm
  36. Gert Sinivee
  37. Signe Süld
  38. Virgo Teekivi
  39. Taavi Torniainen
  40. Kristjan Tulp
  41. Mario Tuttenbal
  42. Martin Utt
  43. Siret Varimõis
  44. Helen Vesik
  45. Lilian Villers

Klassijuhatajad: Aili Grichin, Ülle Sepp


2004

  1. Mart-Sander Aarma
  2. Rauno Andok
  3. Heiki Hint
  4. Tarmo Järvalt
  5. Jaanika Kaasik
  6. Leili Kaer
  7. Sven Kaidme
  8. Ahti Kelder
  9. Tony Kikkas
  10. Maidu Kivisalu
  11. Keio Klaar
  12. Anu Kokker
  13. Triin Kõrgema
  14. Mario Kärner
  15. Kairi Laarents
  16. Indrek Lullu
  17. Anti Mihkelson
  18. Marius Mitt
  19. Mardo Männimägi
  20. Meelika Männimägi
  21. Hele-Mall Niit
  22. Merle Nuiamäe
  23. Triin Oidsalu
  24. Martin Pits
  25. Maive Priskus
  26. Pirje Puumets
  27. Ain Pärnapuu
  28. Virgo Radiko
  29. Janek Raid
  30. Marttina Raudmägi
  31. Ivar Reidla
  32. Reet Ringo
  33. Rainer Räis
  34. Andres Seersant
  35. Anu Sepp
  36. Reelika Sillmann
  37. Taavi Silt
  38. Silver Sinikas
  39. Rea Solom
  40. Tanel Soome
  41. Marina Sume
  42. Talvi Tali
  43. Taavi Tarkmees
  44. Merrit Toombu
  45. Ave Toomingas
  46. Raido Torjus
  47. Annika Torm
  48. Jaan Vaabel
  49. Targo Vaiksaar
  50. Andra Valdmets
  51. Rait Vichmann
  52. Kätlin Viira
  53. Tuuli Ülem

Klassijuhatajad: Kristi Luik, Mari Sepp, Lilli Teesalu


2005

1.   Martti Ader
2.   Sirje Buusmann
3.   Kadri Hollas
4.   Bengt Janson
5.   Evelin Jüürman
6.   Maarja Kahl
7.   Tiit Kallavus
8.   Anne Keldremaa
9.   Kirsika-Maiu Kivi
10. Mari Klemmer
11. Laura Kokk
12. Ahti Koplimets
13. Merle Koppel
14. Merle Krais
15. Mihkel Kõrtsini
16. Katrin Künnapuu
17. Liina Laiapea
18. Aneta Leokina
19. Annely Leppik
20. Kati Lill
21. Kati Luht
22. Kerli Lääts
23. Risto Pillaroo
24. Martin Preismann
25. Evelin Raadik
26. Pille Randmäe
27. Ergo Reemi
28. Sander Räis
29. Elo Saidla
30. Kristina Soom
31. Rando Tali
32. Madis Tamman
33. Heili Tammaru
34. Piret Vaks
35. Merle Viisut
36. Martin Ülenõmm

Klassijuhataja: Luule Oppi


2006

1.         Reelika Bernhardt
2.         Kersti Hint
3.         Aet Kaljumäe
4.         Gert Kask
5.         Krislin Kikkas
6.         Aivar Kirs
7.         Reelika Kirss
8.         Anna Koger
9.         Leila Kosemäe
10.       Merike Krais
11.       Elgar Kudritski
12.       Liisi Kumm
13.       Kati Ling
14.       Kristel Maasik
15.       Ergo Meriküll
16.       Tatjana Murašova
17.       Raiko Oja
18.       Signe Parve
19.       Birgit Pärg
20.       Mauri Prikko
21.       Ere Puunurm
22.       Kairi Roomet
23.       Gerda Rosenbladt
24.       Riinu Ruut
25.       Shirley Seppel
26.       Alesja Soovik
27.       Mikk Sõmer
28.       Mariliis Tamsalu
29.       Triinu Teearu
30.       Anu Terasmees
31.       Kadi Tomson
32.       Anne-Ly Tomson
33.       Jaana Trušnikova
34.       Janek Tõnisson
35.       Laura Usai
36.       Annika Vaerand
37.       Sirli Valk
38.       Sibelle Vilepill
39.       Kalju Ülem

Klassijuhataja: Aili kübar


2007

1. Merili Buht
2. Leili Järve
3. Katri Jürimäe
4. Kaili Kadakas
5. Katri Kaselaan
6. Merit Kerner
7. Evita Kivi
8. Margit Kivi
9. Annely Kool
10. Kaire Kruus
11. Kersti Kruus
12. Kristi Kuldma
13. Mirjam Leht
14. Merli Loose
15. Triinu Lume
16. Tuuli Muromägi
17. Regina Mölder
18. Alina Reinmäe
19. Sirli Saar
20. Siiri Sepp
21. Jelena Taling
22. Garel Tamm
23. Marko Tamm
24. Taagi Tellus
25. Annika Treiberk
26. Liisi Trofimova
27. Rene Tõniste
28. Kairi Vok

Klassijuhatajad: Kristi Luik ja Lilli Teesalu


2008

1. Margo Buht
2. Tiina Jaik
3. Jana Jõõts
4. Enrico Järna
5. Ülle Jürjenson – hõbemedal
6. Veronika Karaban
7. Kadri Kivik
8. Jörg Krais
9. Triinu Kristal
10. Viivian Kurgpõld
11. Villu Laanemets
12. Anu Laas
13. Karli Ling
14. Kaisa Loose
15. Mihkel Makus
16. Sten Nurmeta
17. Argo Ojandu
18. Eret Pari
19. Marit Parvei
20. Berit Plamus
21. Erko Praats
22. Triin Pärila
23. Raiko Rajandu
24. Ene Reinsalu
25. Reio Rouhijainen
26. Laura Sepp
27. Kätlin Solom
28. Annika Tarendi
29. Marion Toome
30. Maris Udeküll
31. Elo-Lii Vaabel
32. Priit Viher

Klassijuhatajad: Aili Grichin, Luule Oppi


2009

  1. Helle Anissimova
  2. Age Asumets
  3. Kati Domberg
  4. Eneli Eelvee
  5. Haide Hannust
  6. Tauno Jõgi
  7. Ingrid Järna
  8. Raivo Jürimäe
  9. Liis Kaasma
  10. Kadri Kadarik
  11. Andrei Kalinkin
  12. Kadri Kesküla
  13. Mirja Kilter
  14. Ketri Kivi
  15. Mihkel Klein
  16. Kaili Kont
  17. Jenny Kulbok
  18. Angeliina Kägo
  19. Jagne Kägo
  20. Andres Käärt
  21. Karmen Küket
  22. Kersti Laanemets
  23. Jelena Laidoner
  24. Merit Leht
  25. Jaanika Mandriks
  26. Felix Neutal
  27. Liis Nikkarev
  28. Erlet Orlova
  29. Alan Pajumaa
  30. Maili Põrh
  31. Kersti Rahusalu
  32. Kristel Reigam
  33. Irma Robam
  34. Angela Sassian
  35. Astrid Satsi
  36. Siim Sepper
  37. Hille Sinivee
  38. Teele Smirnov
  39. Aurika Soovik
  40. Kaire Toomingas – kuldmedal
  41. Sirli Toomla
  42. Ville Tüvist
  43. Mariana Vahemets
  44. Triin Valdmaa – hõbemedal
  45. Taivo Veensalu
  46. Riina Viies
  47. Taavi Välling

Klassijuhatajad: Aili Kübar, Kärt Beljäev, Mari Sepp


2010

    1. Carmen Belikova
    2. Ege Enok
    3. Kaidi German
    4. Helerin Kuldkepp
    5. Katrin Kuldma
    6. Imre Kull
    7. Rene Kutser
    8. Martti Kuuben
    9. Liis Kuusemäe
    10. Teele Külaots
    11. Liivika Laisaar
    12. Vairi Lehtsaar
    13. Marko Ligi
    14. Diana Lindus
    15. Reet Maripuu
    16. Tiina Maripuu
    17. Siiri Nurmsalu
    18. Liisi Pavelts
    19. Kristina Peets
    20. Pavel Peiponen
    21. Pille-Riin Piliste
    22. Janek Priimägi
    23. Dagmar Puuorg
    24. Elo Pähn
    25. Caroly Rohela
    26. Meelis Ross
    27. Liis Rush – kuldmedal
    28. Kairi Rüütmann
    29. Annela Sartakov – hõbemedal
    30. Eda Siir
    31. Triin Singh
    32. Triin Tamm
    33. Heleri Toome
    34. Kaisa Tõniste
    35. Jaanika Vendel
    36. Sirly Viipsi

 

Klassijuhatajad: Aili Grichin, Kristi Luik


2011

Rapla

  1. Alic Aaso
  2. Priit Aaso
  3. Johannes Abel
  4. Mari Blond
  5. Marta Febentšukova
  6. Regina Heinla
  7. Karin Hekk
  8. Karmen Jakobson
  9. Evely Jõema
  10. Katrin Jõgi
  11. Siim Kaeval
  12. Mihkel Kalda
  13. Birgit Kanter
  14. Getter Kimberg
  15. Camilla Kolk
  16. Ülo Kruusimägi
  17. Aare Kuusk
  18. Maris Kuusk
  19. Kaido Kõrre
  20. Gert Küling
  21. Mari-Liis Lehemets
  22. Kaja Leppik
  23. Klen Malki
  24. Maily Mau
  25. Mikk Merekivi
  26. Angela Mölder
  27. Kristiina Naanuri
  28. Jane Nokkur
  29. Ilona Osmin
  30. Janne Paljas
  31. Teele Piir
  32. Janne Piirimees
  33. Rauno Piirmets
  34. Merle Piirsalu
  35. Kaisa Rohtla
  36. Viivika Roosaar
  37. Sandra Saar
  38. Gertu Saariste
  39. Merilin Saue
  40. Siiri Selling
  41. Merly Sepper
  42. Aili Suursaar
  43. Kaspar Talviste
  44. Maarja-Liis Tõntson
  45. Anneli Tänav
  46. Indrek Udam
  47. Raili Uibo
  48. Kaie Vinogradov
  49. Virve Vuks

Klassijuhatajad: Luule Oppi, Ülle Viitkar


2012

  1. Helen Allet
  2. Karin Allikas
  3. Anni Artov
  4. Allart Assavi
  5. Kelly-Sue Beljäev
  6. Kadri-Kai Freimann
  7. Regina Hint
  8. Aigi Hokkonen
  9. Nele Hulkko
  10. Maarja Kaljumäe
  11. Diana Kranach
  12. Merlin Kristmaa
  13. Anneli Kärme
  14. Anni Kärme
  15. Karin Lavrits
  16. Anna Liis Liiv
  17. Alma Linder
  18. Maret Loog
  19. Anti Luik
  20. Igor Maalinn
  21. Diana Maidla
  22. Aivi Matthiesen
  23. Linda Merekivi
  24. Alice Merela-Matsi
  25. Märt Meresmaa
  26. Janno Merilo
  27. Kati Nõmmik
  28. Kristina Oss
  29. Siim-Sten Palm
  30. Marion Peever
  31. Eleri Pikkof
  32. Markus Plamus
  33. Madis Pool
  34. Egle Preimann
  35. Ragnar Priidel
  36. Raili Pärnoja
  37. Ardo Raidoja
  38. Eha Rande
  39. Kristian Randmäe
  40. Jaana Saar
  41. Mariann Saar
  42. Ester Schutting
  43. Merike Seeberg
  44. Jost Sisask
  45. Kristi Sleng
  46. Tauri Taal
  47. Regina Tamberg
  48. Brita-Birgit Tamm
  49. Erik Tamme
  50. Sille Teetsmann
  51. Janek Toom
  52. Monika Trušnikova
  53. Kristi Tuisk
  54. Kristel Uuk
  55. Liisi Vahemets
  56. Anni Viik
  57. Maali Väli

Klassijuhatajad: Aili Kuldkepp, Mari Sepp


2013

1. Janne Ahnefer
2. Kristina Andžulis
3. Haivo Annival
4. Reelika Berg
5. Riin Erik
6. Tarvi Isakar
7. Marge Jõeleht
8. Kairi Jõessar
9. Kadri Jürjenson
10. Kalmer Kaer
11. Kadi-Liis Kalamees
12. Heldin Kaldamaa
13. Anu Kaljura
14. Siim Kasari
15. Keith Kesamaa
16. Gerttu Kimberg
17. Einar Klaas
18. Liina Knut
19. Silja Koppe
20. Mari Kuum
21. Agnes Kõrgla
22. Aivar Käsper
23. Kaidi Laimets
24. Oliver-Peip Lee
25. Margit Leo
26. Kaia Lehtsaar
27. Dea Lepiste
28. Jelizaveta Lepiste
29. Aiki Liiv
30. Siret Lobjakas
31. Svea Lusmägi
32. Margit Morel
33. Kati-Ly Mägi
34. Even Hillar Mänd
35. Kadi Ojapalu
36. Pirge Palu
37. Tõnno Paukku
38. Madis Piir
39. Üllar Piir
40. Kirke Kristiine Raud
41. Kertu Roland
42. Madis Roodla
43. Marili Roosiorg
44. Keidi Siderov
45. Gerti Simmer
46. Birgit Sinisalu
47. Kevin Soitu
48. Andre Tamm
49. Helen Tamm
50. Jonne Toom
51. Jan Trakmann
52. Sven Trakmann
53. Tambet Valinu
54. Maarja Visnu

Klassijuhatajad: Kristi Luik, Gerri Saaremets, Rita Vaks


2014

1. Kati Algre
2. Jorma Bender
3. Marianne Härma
4. Keterin Kahl
5. Juula Karmo
6. Eneli Kustassoo
7. Kristjaana Kuusk
8. Merilyn Merisalu
9. Kristel Mägi
10. Merilin Oja
11. Siret Orav
12. Sander Osmin
13. Silver Palm
14. Siret Parts
15. Elina Rand
16. Janno Ratas
17. Rait Roop
18.  Mariana Rästas
19.  Maarja-Liis Saar
20. Tanel Strandberg
21. Kea Talisoo
22. Merike Tambur
23. Andris Teern
24. Silver Valter
25. Ander Veinmann
26. Marleen Veskis
27. Eva Vimm
28. Ailen Väljamats

Klassijuhatajad: Ülle Viitkar, Gerri Saaremets


2015

1. Carmen Apsolon
2. Aade Düüna
3. Helmet Floren
4. Gunnar Kanter
5. Oksana Kurvits
6. Kajari Laidma
7. Mart Laur
8. Cathlyn Leppik
9. Greete Ogga
10. Sigrid Ostrat
11. Alesja Ozornina
12. Svea Ots
13. Sten-Erik Ottender
14. Reio Pavelts
15. Brandon Pert
16. Hendrik Pihlakas
17. Gerda Pilk
18. Kerlin Raidma
19. Greta-Mona Reintam
20. Kätlin Rõõs
21. Geidi Sartakov
22. Illi Smolina
23. Tauri Soome
24. Jaanus Talistu
25. Eva Tamfeld
26. Ago-Heinrich Tammel
27. Meriliin Toome
28. Andre Viljamaa
29. Alice Võsu

Klassijuhataja: Aili Kuldkepp


2016

  1. Hanna-Loore Aasamägi
  2. Meelis Babtšenko
  3. Maarika Eelmäe – kuldmedal
  4. Lisanna Maria Ehavere
  5. Diana Haan
  6. Merit Hannus
  7. Markus Hanschmidt
  8. Moonika Hansumäe
  9. Raigo Hinno
  10. Liisa Härma
  11. Elerin Jäätma
  12. Keinar Kaljas
  13. Jaagup Kaljumäe
  14. Urmas Kirsipuu
  15. Christi Kristal
  16. Kalev Korbe
  17. Laura Kruusla
  18. Madis Kuurmann
  19. Toomas Kürsa
  20. Kriti Küttis – hõbemedal
  21. Kristel Lannes
  22. Rano Lehtsaar
  23. Erika Menno – hõbemedal
  24. Mikk Merdikes
  25. Heleri Näär
  26. Merike Orgmäe
  27. Kristjan Paju
  28. Kristel Pastak
  29. Marite Pilv
  30. Allan Puum
  31. Kerli Pärnoja
  32. Carina Pärtel
  33. Risto Riismaa
  34. Cathleen Schleicher
  35. Sander Siht
  36. Kristian Sillaste
  37. Kaidi Talistu
  38. Laura Tamfeld
  39. Reio Trigub
  40. Janno Udeküll
  41. Merili Udeküll
  42. Meelis Uustalu
  43. Aiki Vahtre
  44. Karl Valk
  45. Margus Valli
  46. Merilin Villo
  47. Sünne Võrel

Klassijuhatajad: Kärt Beljäev, Kristi Luik, Rita Vaks


Panorama Theme by Themocracy